Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvált,2 gyerekes anyaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált,2 gyerekes anyaként van esélyem új párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elvált , 2 gyerekes anyuka(36) vagyok. Válás után volt egy párom, aki fiatalabb volt, de sajnos nem volt elég érett a feladathoz. Van esélyem még belátható időn belül komoly párt találni akivel működhet a dolog? Úgy érzem igy nem kellek senkinek.

2019. febr. 26. 16:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%

Gyk-s világban nem. A való életben viszont szinte az összes gyerekes nőismerősömnek van párja. Általában ők is elvált, gyerekes férfiak.


Én is fél évvel a válásom után ismertem meg a férjemet, neki is vannak gyerekei, 8 éve vagyunk együtt.

2019. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%

"de előre szólok, csak dugni akarnak"


Ja, engem is már 8 éve dug a férjem. Közben külföldre költöztünk, közös házat vettünk, boldogan élünk.

2019. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%

" Amíg van gyermektelen nő a Földön, addig miért kellene egy elhasznált, kétgyerekes asszony bárkinek?!"


Mivel a házasságok több, mint fele válással végződik, plusz azok, akik nem is voltak házasok, de különmentek, így a nők közel fele gyerekes egyedülálló. Tehát a pasik közel felének nem jutna gyerektelen nő.

2019. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%

kérdező, ne ebből az oldalból indulj ki.

én kb 12-13 voltam, anyum akkor 34, mikor összejött egy 27éves gyermektelen férfival.

azóta igen sok év telt el,én a 30-hoz állok már közelebb. mai napig együtt vannak, és két tesóm is született.

2019. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
64%

Én 3 gyerekes nőt is ismerek, akinek évek óta van párja, együtt is élnek.


Persze a gyk-n a 40-es, elvált 2 gyerekes férfiaknak is 20 éves, feszes testű barátnőjük van.


Egyébként egy barátnőm anyukája is 15 éve együtt van egy nála 7 évvel fiatalabb férfivel, és boldogok. Nem úgy, mint az itt fröcsögő, nőket elhasznált punciként, meg szétszült p..naként definiáló frusztrált pasik. Gondolod, velük szóba áll veleki is?

2019. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy van esélyed.


Az ismerkedéskor a vonzó külső a legfontosabb, a párkapcsolatban pedig hogy a te és/vagy a párod gyermeke ne dúlja szét azt ami harmonikusan menne.

2019. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

A 7. válaszoló leirt gyakorlatilag mindent.

Az 1. válasz is tanulságos köztük az alábbi mondat:


"Semmi köze a gyerekemhez cseredaraboknak,előre elmondom ezt,ha nem tetszik mehet ki az ajtón."


Amiket én hallott az olyanok voltak, hogy a gyerekek kezelhetetlenek voltak, bármi szemétséget elkövettek, nem lehetett szankciónálni mert a válasz: "nem vagy az apám" és kész. A nő meg a gyerekei pártját fogta a v. férjel együtt. Kinek hiányzik ez????



És, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Lehetséges jelöltek olyanok akik hendikeppel indulnak:

Pl.:

-elvált apák 2-3-4-5 stb gyerekkel.

-otthontalanok ,akik igy szeretnének lakhatáshoz jutni

-Deklasszáltak (alkeszek, lecsúszott karakterek)

- Valamilyen szinten fogyatékosok: pl.: leszázalékoltak, sánták stb..

2019. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
67%
Nálam nincs. Légy optimista! Az összes ide írogató macskás nő szerint 1.000.000+++% az esélyed egy boldog párkapcsolatra a fehér mercedeses, diplomás, nagyvonalú herceggel.
2019. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Előző folyt: Most hogy olvasom a hozzászúlásokat: Miaz hogy? 10 évvel fiatalabb hercegre is. Gondolom te is látod, hogy válogathatsz, az ajánlatok özönében.
2019. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

5-ös nagyon jó tippet adott.


Sajnálom, de a szinglik nagy része nem fog neked csak úgy 2 gyereket elfogadni. Nagyon aranyembernek kell ahhoz lenni... azokból meg kevés van.

2019. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!