Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvált,2 gyerekes anyaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált,2 gyerekes anyaként van esélyem új párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elvált , 2 gyerekes anyuka(36) vagyok. Válás után volt egy párom, aki fiatalabb volt, de sajnos nem volt elég érett a feladathoz. Van esélyem még belátható időn belül komoly párt találni akivel működhet a dolog? Úgy érzem igy nem kellek senkinek.

2019. febr. 26. 16:53
1 2 3 4
 31/31 Anett80 ***** válasza:

A környezetemben, a rokonságomban, a haveri-baráti körömben, a szomszédaim között is mindenki elvált, nem ritkán többször is, legalább 40 példát tudnék kapásból felsorolni. Én magam is egyedül nevelem a fiam, a húgom meg teljesen lemondott a gyerekvállalásról, mert nem akar egyedülálló anya lenni (ő is elvált asszony, a 4. komolyabb többéves kapcsolatánál tart 35 évesen). A legtöbb családban csak 1gyerek van, nem is mertek sehol sem többet vállalni mert egy gyerekkel könnyebb, ha a nő hirtelen egyedül marad. Nekem is 1 gyerekem van,nem vállalnék többet.


Sok a szemét pasi, aki lelép, otthagyja a nőt a kicsi gyerekkel, mert megunja a kapcsolatot. Azt javaslom, ne vedd komolyan a férfiakat,ha komolyan veszed őket, csak csalódni fogsz.


A tágabb környezeted ne tudja hogy egyedülálló anya vagy, főleg munkahelyen nem szabad mondani,ahogy egy tanárom mondta, a kevesebb az több...


Amit viszont ki akarok emelni, mivel ilyen magas a válások/ szakítások száma, a legtöbb nő gyerekkel vagy anélkül is egyedül marad idősebb korára,vagy megözvegyül, de csak nagyon keveseknek sikerül együtt és egymás mellett megöregedni és kis különbséggel távozni az élők sorából.(természetes úton) Ez ritka, mint a fehér holló.


A legtöbb ember egyedül fogja eltölteni a nyugdíjas éveit,csak a gyerekei fogják látogatni,ha vannak és tartja velük a kapcsolatot.


Én bizony ismerek pár öregembert aki csak iszik és megzavarodott a magánytól, mert 60 felett már a férfi sem talál magának (fiatal) nőt,mert senki sem akarja majd ápolni őket.


El kell fogadni hogy ilyen a mai világ, teljesen a feje tetejére álltak a kapcsolatok. Nincs normális kapcsolat, ha van is, nem tart örökké, 4-5 év után vége van, mert az egyik fél megunja a kapcsolatot. Elmúlik a szerelem lángja és dobbant... ez van. Fogadd el, ilyen a világ és békére lelsz. Ez a világ a válások kora.


Sok férfi is meg fogja bánni, akkor szívnak nagyot, ha 55-60 felett teljesen egyedül maradnak és se a gyerekeiknek, sem a nőknek nem kellenek többet. Magyar nyugdíjból meg nem lehet rázni a rongyot, a többségnek még műfogsorra vagy szép öltönyre sem telik, hogy imponáljon egy fiatal tyúknak.


Az exem már kezdi bánni, hogy vége lett, meg is írta legutóbb hogy bánja amit tett, de már nincs visszaút. Azt akarom, hogy gondolkozzon el a dolgokon, jó sokáig, 55 múlt és bizony nem kell a fiatal csirkéknek. Én 40 felett vagyok már, de nem kapkodok, nem érdekel már egy fickó sem... belefáradtam az egészbe,jól esik a pihenő.


De ha jönne egy normális pali, lehet újra megpróbálnám, és ami biztos, túlléptem a múltamon, nem nézek vissza.


Az fontos, hogy ne reklámozd hogy egyedülálló anya vagy, a munkahelyen mondd azt, hogy Feri külföldön dolgozik vagy kamionozik és sokat van távol... ennyi, semmi több.

2021. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!