Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvált,2 gyerekes anyaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált,2 gyerekes anyaként van esélyem új párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elvált , 2 gyerekes anyuka(36) vagyok. Válás után volt egy párom, aki fiatalabb volt, de sajnos nem volt elég érett a feladathoz. Van esélyem még belátható időn belül komoly párt találni akivel működhet a dolog? Úgy érzem igy nem kellek senkinek.

2019. febr. 26. 16:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
2019. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%

Te elfogadnád, ha a pasid a már meglévő két gyerekével odacuccolna hozzád?!

Na, pont így gondolja mindenki más is. Amíg van gyermektelen nő a Földön, addig miért kellene egy elhasznált, kétgyerekes asszony bárkinek?!

2019. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

Azért nem mindegy, hogy ki/mi vagy!


- Anyagiak?

- Lakóhely?

- Külsőd?

- Ex benne van a képben?

- Szerető és/vagy szponzor kell?

- ...

2019. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%

Kedves #2 nagyon durvan fogalmaztal nem gondolod !?

Azert ennyire belelpni valakibe nem lenne szabad !

2019. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Igen szintén gyermekét egyedül nevelő férfiban gondolkozz mert úgy indultok egyenlően.
2019. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nagynenem megmondta h elashatom magam, fogjam meg az elso ferfit aki elfogad "igy is" es becsuljem meg magam a "helyzetemben".

Ugy latom sok ferfi hozzaszolo is igy gondolja.


En nem ertettem egyet es bar nem kerestem, egy fantasztikus egyedulallo gyermektelen ferfi lett a parom es nagyon boldogan elunk.

A kornyezetemben sok apuka lepett le ugyanigy mint a ferjem, 2 kivetelt tudok ahol anyuka evek ota egyedulallo, de ok berendezkedtek erre az eletre, minden mas esetben uj parra leltek ezek a nok, van ahol mar masodik hazassag es baba is van. Atmeneti allapot, egyaltalan nem torvenyszeru h igy maradtok "orokre".

36N

2019. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Van esélyed, de nem lesz könnyű. Én megpróbáltam azzal a nővel akit 10 évvel korábban rajongásig szerettem.

A következő buktatók voltak:

1. volt férj, akit még mindig szeretett és az összes nőre full féltékeny volt akivel meglátta

2. az együtt töltött szűk 1 év alatt 1 hétvégét voltunk együtt kettesben, azt is én szerveztem le

3. számtalan előre eltervezett közös program ment a levesbe, mert vagy beteg lett a gyerek vagy nem akart velünk jönni és balhézott

4. a gyerek soha nem fogadott nekem szót, először zavart, később már nem is akartam vele kettesben maradni. hiába szóltam a páromnak, hogy beszéljen vele, nem hallgatott rá.

5. a szűk 1 év alatt amíg együtt voltunk 1 kezemen meg tudom számolni hányszor mentünk el úgy szórakozni, hogy a végén jól éreztük magunkat, folyton a gyerek volt a téma és hallgattam a sérelmeket.


Soha a büdös életbe nem megyek bele többet ilyen helyzetbe, így utólag nem voltam normális. Ha mondjuk olyan a helyzet, hogy apuka egyáltalán nincs a képben és a gyerek még nagyon pici, akkor talán bevállalnám, de nagyon sok múlna a gyerek hozzáállásán. Ha nem jössz ki jól a gyerekkel akkor az anyjával se fogsz, ezt nagyon megtanultam.

2019. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

Szia. Az én környezetemben szinte minden elvált nő talált magának társat.

Egyébként a kérdésedben ezt írod : "nem volt elég érett a feladathoz" milyen feladatra gondolsz? Miben nem felelt meg számodra? Párkapcsolatra? Vagy a gyerekeiddel kapcsolatban?

2019. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%

Ha jól néznél ki, nem itt sírnál. Egyébként kifoghatsz 1-2 pasit, de előre szólok, csak dugni akarnak, ne várj sokat.


Bevállaltál egy férjet, 2 gyereket. Te döntésed volt, élj ezzel együtt. Valahogy nem értem meg a nőket. Válogatni, flegmázni, kioktatni, lenézni az tudnak, majd amikor beüt a tré, azaz kiderül a brutális super hero ultra maszkulin férjéről hogy gázos, akkor meg megy a sírás. Miért mentél hozzá? Egyáltalán miért feküdtél le vele? Majd most megkapod az alját, jó étvágyat hozzá 2 gyerekes anyuka!

2019. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem kellenne


Miért kellenne 2 gyermekes elvált elhasznált pi....a?

2019. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!