Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvált,2 gyerekes anyaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált,2 gyerekes anyaként van esélyem új párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elvált , 2 gyerekes anyuka(36) vagyok. Válás után volt egy párom, aki fiatalabb volt, de sajnos nem volt elég érett a feladathoz. Van esélyem még belátható időn belül komoly párt találni akivel működhet a dolog? Úgy érzem igy nem kellek senkinek.

2019. febr. 26. 16:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%

Ha bomba nő vagy, lesz pasi, de a gyerekeket addig ad le anyádékhoz. Vagy találsz pasit, aki önbizalom hiányos, depressziós, alkesz, defektes, csóró, reménytelen.


Most komolyan! Egy elvált férfinek mi a buli abban, hogy fizessen gyerektartást, majd vállaljon fel még +2db gyereket ami nem is az övé. Majd a volt férj ott fog egész életében sz*rakodni, a nevelt gyerekek meg odavágják hogy nem vagy az apám. Aztán amikor realizálódik a helyzete, rájön, hogy az az erőltetett szex annyit nem is ér. Marha jó kilátás az, amikor két szerencsétlen kétségbeesésébe belemenekül egy kapcsolatba, mert hát "boldogok" akarnak lenni. Én nem sok elvált, majd újra házasodott embert ismerek akik ténylegesen boldogok is. A kirakat nem érdekel, azért mert 100-ból van 3 akinek bejött, az nem reprezentálja a valóságot.


Egyébként tényleg nem normális az a pali, aki bevállal a sajátjai mellé még kettőt, mind anyagilag, mind érzelmileg.


Ha én elválnék, 100% hogy nem keresnék fix kapcsolatot, bőven van dolgom, munkám és hobbim, mintsem beleálljak egy ekkora szívásba. Ráadásul úgy kezdeni egy kapcsolatot, hogy rángassak ki egy depressziós nőt a gödörből? Ez még viccnek is rossz!

2019. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Rockarc ***** válasza:
55%

Sok mindentol fugg, de esely az mindig van. Nemcsak elvalt nok vannak, hanem elvalt ferfiak is. Egyedulallo ferfival szerintem ne nagyon kezdj, aki ennyi idosen ott van no es gyerek nelkul, annak tul nagy falat az ilyen.


42F

2019. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%

Tehát akkor az elvált férfiak is egyedül maradnak? Mert ugye gyerektartás, volt feleség, hétvégén nála a gyerekek. Egy szingli, fiatal, gyerektelen nő, aki válogathat a pasikból, az miért akarná ezt?


Akkor az emberek több, mint fele előbb utóbb egyedül lesz.

2019. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
17%

23.-nak.


Az emberek fele most is egyedül van.


És sokan meg is érdemlik!


Olvass bele az ezotéria rovatba! Horoszpókusz, szerelmi kötés, bevonzás,...agyhalál.


Meg a sok, "ronda vagyok" és "alacsony vagyok" idióta dumák.

2019. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
68%

Simán, van aki el tudja fogadni, és nem koloncként tekint a gyerekekre.


F36 (elvált, 2 gyerekes)

2019. febr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Eloszor is, OP-nak kuldenem a kovetkezo szamot:

https://www.youtube.com/watch?v=9HxnYIxiKd0


A valaszt meg mar megirtak masok. Van esely, de egyreszt a 36 nagyon kozel van a falhoz (kb. ott kezdodik), es a gyerekek meg meg tobb negativ pontot jelentenek. Lehet, hogy lesz olyan ficko, aki mindkettot el tudna fogadni, de sokkal szukebb (es gyengebb) igy a kinalat, mint gyerek nelkul 20 evesen.

2019. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
68%
Nevelje aki megcsinálta!!! Miért nem bírják már megérteni az emberek hogy ma már nem érdemes hosszú távon gondolkodni senkivel!!!! A nők 90% egyedülálló anyaként végzi, hol a saját hol a férfi hibájából ebbe nem érdemes belemenni. A lényeg hogy csak magának köszönheti minden ember a sorsát aki megbízik egy másikban!
2019. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

27-es. Tudod, az a baj, hogy vannak jó emberek, de arányaiban ők kevesen vannak. Nekik akkor van szerencséjük, ha egy ugyanolyan jó embert találtak társnak maguk mellé.


A gond ott van, amikor egy jó ember egy "nem hozzáillővel" köti össz az élet. Vagy ha két nem jó ember próbálja meg a társas életet. Aztán még az is benne van, hogy a rögös, vagy a túl jó élet megváltoztat 1-2 beállítást az embereinkben.


Mivel sokkal több élhetetlen ember cirkál szabadon a nagyvilágban, így sanszosabb hogy bebukja az ember. Az meg hogy mitől élhetetlen valaki, annak meg már több oka lehet, pl.: rossz minták, szellemi, mentális éretlenség, jellem, technológia megszállott, rossz alaptulajdonságok, gondolkodás hiánya. Szóval esély az van, de kevés.

2019. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ennyi sok marhaságot, mint amit te összehordtál, kedves 27-es, már rég olvastam!

A jó ember a te olvasatodban egyenlő a hülyével?! A jó embernek nincs agya, hogy felmérje, hogy rossz emberrel van együtt?! A jó ember mi a fenéért vállal gyereket a rosszal?!


"Mivel sokkal több élhetetlen ember cirkál szabadon a nagyvilágban, így sanszosabb hogy bebukja az ember." ---> gyereket nem találomra vállal az ember, én legalábbis megnézem, kinek szülök, mindenféle jött-menttel nem állok össze.


Szerintem irtó rossz lehet úgy élni, ahogy te élsz és gondolkodsz.

2019. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Lehet hogy te megnézed, de a nagy többség nem... Amúgy meg nem rossz így élni hidd el, csak tudod vannak olyanok akik alapból nem úgy gondolkodnak mint a legtöbben, persze ezt a legtöbben el is ítélik mint te is, te bajod én elvagyok a független világomban távol tartva magam az ilyen dolgoktól. Tudod nem mindenkinek felel meg a biorobot életmód ;)

Amúgy meg mi kivetni való van abban hogy a legtöbb ember megbízhatatlan és képmutató? Szerintem semmi aki mást mond vagy teljesen vak vagy közéjük tartozik...

2019. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!