Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni életem szerelmét úgy, hogy minden nap találkozunk?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül beleszerettem egy munkatársnőmbe. Több éve kollégák vagyunk és mindig nagyon jól elvoltunk egymás társaságában, mígnem egyre többet kerestük egymás társaságát és hosszú idő alatt (hónapok) nagyon intenzív, szenvedélyes és nagyon erős kölcsönös szerelem alakult ki kettőnk között. Életem legnagyobb szerelme, ebben biztos vagyok. Viszont sajnos ő családos és kb. 3 hónap titkos románc, randizgatás után úgy döntött, hogy ezt be kell fejezni és megpróbálja megmenteni a házasságát, holott engem szeret a világon a legjobban és ezért a döntésért a szíve megszakad. Ez pár napja történt, azóta nem írogatunk egymásnak, nem keressük egymást, viszont együtt dolgozunk és munkahelyen akaratlanul is találkozunk, közös feladatok is vannak.

Úgy érzem, hogy sohasem fogom tudni elfelejteni így, hogy minden nap látom és tudom, hogy ő is nagyon szenved.

El fogom tudni valahogy felejteni? Járt már valaki hasonló cipőben?


2019. márc. 1. 10:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A férje mit szól ehhez?


Ja elfelejtette közölni,hogy három hónapja udvaroltatok'...2-szer le is feküdtünk de hozzuk már rendbe a történetet.


Feleség vagyok,a férjemmel már nem a régi a kapcsolatunk de nem aláznám meg soha így!

Ha szexet is akarok mással elvállok.


Keress olyan nőt aki tisztán játszik!

2019. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
Barmelyik not meg lehet kapni, ha eleg jol tudsz manipulalni.
2019. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
#12 -és bármely férfit is...
2019. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Felmondanék és keresnék másik állást. Minden nap amikor találkoztok csak mélyebbre fog lökni és emlékeztet arra, hogy elbuktál. Attól hogy te rajongásig szereted azt a nőt ő mégis úgy döntött, hogy a másik férfit választja helyetted, akkor számomra elég egyértelmű, hogy nem becsül meg Téged. Téged ez nem dühit? Engem nagyon zavarna és szóba sem állnék vele többet, levegőnek nézném. Végezetül csak annyit, hogy ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod, hiszen a döntést ő hozta.

40F

2019. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalt nővel kezdeni, főleg olyannal, akinek családja van. Ez ilyen esetben mindig benne van a pakliban. (Ja, és még mielőtt... fordított felállás esetén ugyanígy gondolom, csak most a kérdés erről szól.)

Ha valakinek annyira nem jó, az válik, szakít. Most hogy ő csak kalandozik, vagy tényleg azért ment vissza, mert menthetőnek látja a házasságát azután, hogy majdnem kilépett, az mindegy. Nem téged választott.

Keress egy egyedülálló nőt, akivel nincsenek ilyen rizikók.

2019. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még csak nem is akarod elfelejteni.Akkor meg hiába mondunk akármit,válts munkhelyet,ha semmit nem akarsz csak vele lenni,és ehhez kellenek ötletek nem a felejtéshez,továbblépéshez.
2019. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak megsúgom, ha nem tudsz megszabadulni az érzéseidtől, és másban keresni a boldogságot, akkor simán ki is rúghatnak.
2019. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!