Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönni a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni a legjobb barátnőm exével?

Figyelt kérdés

Hat éve ismertem meg a barátnőmet, nem sokkal később az akkori párját. Már akkor a kapcsolatuk végén jártak ami öt évig tartott. A párját akkor ismertem meg mikor segítettem a barátnőmnek elcuccolni tőle. Ő nem sokkal később elkezdett nekem udvarolni, természetesen visszautasítottam és nem szóltam róla a barátnőmnek, mert totálisan szerelmes volt még, de őszintén számomra se volt közömbös a srác.

Mivel az én albérletembe költözött a barátnőm így egyre jóban lettünk és nagyon sokáig nem volt hajlandó semmi másról beszélni csak az exéről. Tudtam, hogy nem fogja egy hamar túltenni magát rajta pláne azért, mert a srác nem egyszer egy éjszakázott vele..

Nekem voltak kapcsolataim, neki nem sok, viszont már fél éve együtt van valakivel akivel úgy tűnik boldog. Januárban egy buliban összetalálkoztam az exével és összejöttünk. Mikor elmondtam a barátnőmnek szomorú és csalódott képet vágott, de azt mondta nem zavarja. Azóta se olyan a viszonyunk mint régen és ez eléggé fáj. Hiába kérdezgetem folyton azt hajtogatja, hogy nem baj csak félt.. de nem így viselkedik az akinek nem baj.. :/ Szerintetek még mindig szereti? Nem tudom mit csináljak..

26/N



2019. márc. 1. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

*szal a csajt már gondolom, nem érdekli

viszont ha téged meg szeret, azt szeretné, hogy boldog legyél

meg ha őt is szereti akkor természetesen őt is gondolja h legyen boldog

őt meg tökre hidegen hagyja mert neki már ehhez semmi köze ehhez az ügyhoz.

2019. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Az is kényes, hogy mikor a "barátnőd" vele volt, téged próbált meghódítani. Borítékolhatom, hogy most is csinálja (csak most mást próbál befűzni), a gerinctelen élőlény sosem növeszt gerincet. :)
2019. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Rockarc ***** válasza:
100%

En nem tennem. A baratsag manapsag hosszabb ideig tart, mint a hazassagok zome. Ha egy ilyen srac miatt tonkremegy a baratsagotok, majd a srac is lelep, majd akkor fogsz rajonni, mekkora baromsagot csinaltal. Nem veletlenul kezeli tabukent az emberek tobbsege ezt.


42F

2019. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

Szóval összejössz egy pasival, aki míg kapcsolatban volt (ráadásul a legjobb barátnőddel) neked csapta a szelet... Vicc vagy. Figyi, nem hiszem, hogy sokáig fenn fog állni ez a probléma, mert nemsokára te is csak egy ex leszel..

Mellesleg nem tudom hogy lehetsz ilyen gerinctelen, szólhattál volna az állítólagos barátnődnek hogy nyomul rád a pasija. Minek ellenség, ha az embernek ilyen barátai vannak.

Egyébként nem értem mit értetlenkedsz. Neked lenne kedved a volt párodat kerülgetni közös programokon? Ha túl van rajta is baromi idegesítő... Pl. Elmentek négyesben valahova... Vagy ezentúl vége a barátságnak? Nagyon kevés érzelmi intelligenciával rendelkezhetsz ha nem érted mi ezzel a probléma.

2019. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Illetve jól értem, hogy össze jártak dugni szakítás után? Most te komolyan egy ilyen pasit akarsz?
2019. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol olvastátok, hogy még együtt voltak mikor nekem udvarolt. Szakításuk után, miután elcuccolt tőle a barátnőm mozdult csak rám. Igen összejártak, de a páromnak csak egy éjszakás volt és mikor rájött, hogy a barátnőm még szereti többet nem kereste.. Nem azt mondom, hogy szent, de nem is gerinctelen.
2019. márc. 2. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!