Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen megérteni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen megérteni ezt a nőt? (Nem mindennapi történet? )

Figyelt kérdés

Legalábbis számomra nem...

A történetem a következő. Egy éve ismerek egy lányt. Együtt dolgozunk. Nagyon jól elvoltunk vele ezidő alatt és majdnem az elejétől kezdve belezúgtam mondhatom. Kölcsönösnek éreztem ezt de nem akartam belemenni különféle dolgokba mert akkor még a régi párjával volt. Mint utólag kiderült nagyon pocsék volt már minden. Aztán eljött amire vártam. Szétmentek. Nekem hirtelen inamba szállt a bátorság és nem kezdeményeztem. Aztán kb 2 hét telt el és lett egy új párja. Jött hozzánk egy új lány és én annyira jóban lettem ezzel az újjal hogy már lógott a levegőben hogy összejövünk. Érdekes módon vele mertem kavarászni. Nem.paráztam....

Ettől ez a régi csaj nagyon bedühödött és gyűlölt mindkettőnket. De aztán egyszercsak elkezdett "nyomulni". Folyton arra játszott hogy kikezdjek vele. Én nem tettem ekkor sem semmit mert nem.értettem hogy ha egyszer van egy új párja és szerelmes is akkor miért van rám szüksége.? Sokáig próbálkozott. Aztán kicsit alább hagyott. Egy közös ismerőstől megtudtam hogy nagyon akarna engem. Ez nagyon jó hír is lett volna ha nem lenne most 10 hetes terhes a mostani párjától... Jelenleg ott tart a dolog hogy megint próbál közel férkőzni hozzám, fogdosgat itt-ott és folyton kémkedik utánam amikor más lánnyokkal csinálok valami programot. Folyton lesekedik utánam, utánunk és nagyon lekezelően és utálatosan bánik azokkal a lányokkal akik közel kerülnek hozzám. Teljesen értetlenül állok mindezek előtt...

Terhes. Kismama. Van párja. Hamarosan családja lesz és mégis egyfolytában engem próbál megszerezni. Mi játszódik le egy ilyen nőben?

Minek akkor a gyerek? Miért akar szülni ha ennyire én érdeklem?

Segítsetek megérteni hogy mi folyik itt.


2019. márc. 1. 18:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na ez az amire nem lehet a józan ész mentén választ adni... Nem tudom megmondani... Lehet így én is olyan hülyének tűnök mint ő de úgy gondolom mégsem vagyok az :)
2019. márc. 1. 19:51
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a popófejjel jól látod a dolgokat... Mindenki utálja a környezetünkben...
2019. márc. 1. 19:53
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

"Lehet így én is olyan hülyének tűnök mint ő de úgy gondolom mégsem vagyok az"


De. :) Bocsi, de normális ember nem makkan így meg egy idiótáért, pláne ha semmi szerethető nincs benne, a látványon kívül.

2019. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Erre nem tudok mit mondani
2019. márc. 1. 23:19
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

Én ebből azt veszem ki, hogy volt egy nő aki vélhetően nagyon szerelmes volt beléd. Meg is tett mindent, hogy ezt észre vedd, sokáig tepert miattad. És mivel sokat voltatok együtt ez gondolom érezhető is volt köztetek. És Te is róla álmodoztál. Csak éppen azt a bizonyos lépést nem tetted meg feléje, hiába várta. Sőt, aztán össze jöttél egy másikkal. Tudod ez hogyan érinthette?

Erre oda ment ahol úgymond észrevették, ahol őt akarták. Lehet, hogy ha nem csalódott akkor észre se veszi a másikat. De akkor tőle megkapta azt amire nagyon vágyott, hogy valaki szeresse.

Most pedig itt hülyézed. Hülyeséget csinált az igaz de attól nem hülye. Talán csak nem tudta jól kezelni a boldogtalanságát, amit Te okoztál neki. És ezért nagy árat fog fizetni.

De persze könnyebb most itt kibeszélni, elmondani mindennek mint belátni, hogy elbsztad.

Mivel sokáig róla álmodoztál annyira rossz mégsem lehetett, ugye?

Persze nem a Te felelősséged, hogy felcsináltatta magát, mindenkinek magára kell vigyáznia de azért közrejátszottál abban, hogy ide jutott.

Miért akar szülni? Minek a gyerek? Hát nem hiszem, hogy így tervezte. Mi játszódik le benne? Csupán annyi, hogy boldogtalan. Azzá tette az irántad érzett szerelme, azzá tetted Te. És ez akkor is igaz ha még ő sincs vele tisztában..

2019. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, úgy látom te nem igazán fogod fel a lényeget.... Mikor tepert a kérdezőért a csaj? Abban a 2 hétben, amikor szétment a párjával, aztán rögtön más pasi farkába ugrott? Ennyi erővel ő is odamehetett volna kezdeményezni, de csak később tudott, mikor már feld..atta magát. Talán hasonló cipőben jársz te is, onnan ez a nagy egyetértés?
2019. márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nekem hirtelen inamba szállt a bátorság és nem kezdeményeztem."


Hát ez marha jó. Mégis mikor akartál kezdeményezni? Nem is kezdeményezni hanem legalább egy lépést tenni felé. 2 hét, az 14 nap. Neked is csak az kell aki elérhetetlen! Nincs nagyon realitása hogy a nőt idiótázod ha ugyanolyan vagy.

2020. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!