Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem ez egy nem mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez egy nem mindennapi történet?

Figyelt kérdés

Röviden: 23 évesek vagyunk, szét mentünk. "jártunk" mondjuk másfél hónapot, azt állítja, hogy terhes TŐLEM. Mondtam, beszéljük meg, hogy mi a helyzet, mit lehet tenni. Azt mondta nem, soha többé nem találkozunk, mert neki van párja, kb 3 hete, akivel össze is költözött és közösen fogják felnevelni a gyereket. Most ez csak nekem ilyen furcsa dolog? Mi ez?


Engem ez zavar, de mondjuk még mindig jobb, mint ha engem zaklatna a gyerekkel együtt.

Persze nagyon nagyon sajnálom, hogy így alakult, de az az igazság, hogy ő eltitkolta ezt. Futókaland volt...de ez a nő nem hogy buta, hanem egy elmebeteg. És nem tudom mit tehetnék, hogy kiderítsem, nem csak szívat.


Mondjatok valamit erre kérlek, mert tanácstalan vagyok..nem voltam még ilyen helyzetben.


Milyen hátulütőkkel járhat egy ilyen..?


(Persze nagyon sajnálom, hogy nem védekeztünk megfelelően, hogy egy idióta lányt vittem haza stb stb, de ez most nem segít, ha csak ezt akarod írni.)


2013. febr. 11. 21:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint azt titkolta el, hogy terhes.
2013. febr. 11. 21:18
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, te most egyáltalán mit akarsz?! ott írod, hogy örülsz, hogy nem téged "zaklat" a gyerekkel. akkor meg?! érdekes a te hozzáállásod is. a védekezéshez meg gratulálok!
2013. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Örülök, mert én nem akarok még gyereket, családot!

De azt nem szeretném vagy szerettem volna, hogy az én gyerekem legyen bárhol...tehát semmi nyomot nem akartam én hagyni.


Vagy most tényleg én vagyok a furcsa gondolkozású? Mondjátok meg őszintén.


Később meg az lesz 20 év múlva, hogy na szia apa te vagy az...ez nekem nem hiányzott.

2013. febr. 11. 21:26
 4/9 A kérdező kommentje:

Vagy sok ilyen család van? Hogy más gyerekét neveli??

Ez csak nekem tűnik morbidnak???????

2013. febr. 11. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából azzal lesz a gond, ha tényleg terhes tőled, hogy elkezdhet vele csesztetni. Bár neki kell bebizonyítani, hogy te vagy az apa, de akkor is herce-hurca. Ha dilis, akkor majd jön az ilyen "fizess gyerektartást" dolgokkal, szóval, ennek nem kéne ennyiben maradnia. Ha nem akarsz később ebből problémát (én valahol megértem, hogy még nem szeretnél gyereket), akkor utána kéne járnod, mert lehet, hogy le lehet mondani a gyerekről, vagy valami ilyesmi, hivatalosan, és akkor nem támaszthatnak feléd semmilyen követelést. Menj be valami önkormányzat család segítőjébe, mert ott okosabbak ezekben a jogi szabályokban.
2013. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is de annyira friss még nekem ez..tegnap este mondta el. Köszi!
2013. febr. 11. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Úúú ez elég gáz, bolond lehet a csaj!! mindenképp járj utána a jogi vonzatának. Max cipeld el a csajt egy ügyvédhez és irjatok vmi szerződést h te most amig a terhesség megszakitható kijelented h nem tartasz és nem is fogsz igényt tartani a gyerekre, te azt szeretnéd h elvetesse de ha ő midenképp megakarja tartani akkor semmit ne követejen rajtad stb stb....
2013. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem ahogy leirtad a viselkedését, megcsalt téged, és a csávótol van a gyerek, és rádfogta, fa a csávó is tudja az igazat.. így könnyebb volt neki szakítania...

Te meg koppantál.. ennyi

2013. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gáz a szitu. De most kell utánajárnod és tisztáznod hogy most akkor a te gyereked vagy sem. Később problémád lehet belőle ha nem teszed! keress egy ügyvédet és oszd meg vele hogy így jártál. hadd mondja el a véleményét meg a lehetőségeket.
2013. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!