Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ezt hogy értsem? Tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogy értsem? Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Mindketten másodéves egyetemisták vagyunk. Első napon ismertem meg, azóta is nagyon jó kapcsolatot ápolunk. Én akkor első látásra beleszerettem, megismerkedtem vele, nagyon ritka az olyan ember, mint amilyet az Ő személyében megismertem. Akkor nagyon gyorsan kiderült, hogy van barátja, de én úgy döntöttem megéri várni rá. A kapcsolata kb. novemberben ért véget a másik fél miatt. Én egyből megtettem az első lépést felé. Akkor picit még korai volt bevallom nagyon megviselte az egész. Azt mondta akkor, hogy el tudja velem képzelni, de idő kell neki, én mondtam neki tiszteletben tartom és képes vagyok várni rá. Eltelt közel 3 hónap, újra felhoztam neki ezt. Picit teszteltem eleinte, hogy egyáltalán tényleg érdeklem-e őt, és a reakció az volt erre, hogy rosszul esett neki és persze hogy érdeklem meg fontos vagyok. (Tudni kell ezalatt a két egyetemi év alatt végig segítettem mindenben). Megkérdeztem tőle és pontosabban hogy látja mit gondol: erre azt mondta hogy nem tudja, mert szeretné de nem tud hirtelen dönteni. Én úgy látom, hogy a kapcsolata miatt nagyon óvatos lett és nem igazán szeretne kockáztatni, és úgy látom a barátságunkat sokkal többre értékeli, meg az ebből fakadó biztonságérzetet, mint azt hogy ebből lehessen kapcsolat. Megígérte hogy szólni fog, hogy döntött, ugyanakkor azt kérte, hogy addig lehetne-e minden a régi? Eddig nem igazán volt párkapcsolatom, elég tapasztalatlan vagyok ebben. Szerintetek ebből lesz valami? Én többet akarok mindenképpen, mint egy egyszerű barátság.


Ha lehet lányok/nők véleménye érdekelne jobban.

Kérlek titeket , hogy ne trollkodjatok a válaszadásban!


Én F25/ Ő N26


2019. márc. 2. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A filmnézést én nem számìtom igazi randinak.
2019. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nem úgy ismertem őt meg a két év alatt, mint aki játszmázik másokkal
2019. márc. 2. 13:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt senki nem mondta,hogy játszmázik,csak a nagy nem akarás közepette nem tudtok egy filmnézést le leegyeztetni.A gondolkodtam már rajtad is milyen lenne,a majd szolok,ha meggondolom magam,és megpróbálhatjuk,most nem tudom,mert.Mind csak a nem akarás.Soha ne várj senkire.
2019. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazat adok neked, hidd el nagy idegesít az, hogy még nem jött össze. Viszont, ha ismernél értenéd mire gondolok. Én a régi standardok szerint nevelkedtem fel, nekem igenis sokat számít, még (egyelőre) egy ember szava, ennek ellenére nem tartom magamat naívnak. Ugyanakkor nem tudom mindenki mellett elképzelni magam, én kifejezetten egy társat keresek magam mellé és nem csak egy egyszerű dugópajtit vagy kapcsolatot. Ezzel az illetővel tudnám először ezt elképzelni... nagyon nehéz az egész.
2019. márc. 2. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!