Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tényleg csak én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg csak én reagálom túl? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval,amikor meg ismerkedtünk a barátommal vagy is amikor elöször láttuk egymást akkor ö neki volt egy barátnője és akkor jött rá hogy én kellek neki. Szakitottak és mi össze jöttünk de valami mindig történik. A kedves exe (akit én szintén ismerek) mindig kitalál valamit. Volt olyan hogy azt mondta hogy a párom nem hagyja békén meg hogy össze akar vele jönni meg ilyenek persze a barátom nem tud rola. Az exe elöször azt mondta hogy szereti még mindig utána meg azt hogy nem akar töle semmit. De viszont egy faluba laknak (mi még nem költöztünk össze) és sokszor veszekszünk ez végett. Mindig mondja a párom hogy csak én vagyok neki meg hogy csak engem szeret. Én reagálom csak tul vagy tulságosan bennem van a féltékenység?

Segítsetek!!!


2019. márc. 3. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szörnyen szánalmas ez a nő. Tényleg ne hagyd magad, zárjatok össze a barátoddal és a családdal. Mást nem tudok mondani, majd egyszer csak lenyugszik...
2019. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem mert már idegesit nagyon. Már arra is gondoltam hogy egyszer neki megyek.
2019. márc. 6. 21:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Azzal csak magad járatod le. Pont ellentétesen kell viselkedni, nem szabad hogy lássa rajtad, hogy ez téged foglaljoztat, addig nyeregben érzi magát.
2019. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen közbe rájöttem..de ha nem áll le akkor más ötletem nincs.
2019. márc. 7. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!