Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezzem magam ez miatt kelleme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezzem magam ez miatt kellemetlenül?

Figyelt kérdés

A párom beteg. Tegnap volt orvosnál, mert fájnak az izületei, végtagjai és lázas. Szerette volna lemenjek, hozzám bújhasson. Nem akartam így vezessen mert azt mondta szédül (meg az ő autóját most meg is kéne csinálja),szóval elmentem az édesanyjával. Főztem neki levest is, kiszolgáltam hadd pihenjen. Az anyja is hozott haza este. Picit azt éreztem magamban hogy láb alatt vagyok és illetlenség eddig maradni ha beteg, mert pihennie kellene de marasztalt maradjak mert jól esik neki ott vagyok.

Az anyja hozott haza is. Akit szeretek nagyon,de nem akarom 60 éves nő ugráljon most szegény nekem, ő is fáradt a nap végére, meg illetlenség, nem akarom kihasználni


Párom ma is velem akarna lenni de nem érti akkor hozza el az anyja kocsiját és úgy menjünk fel, nem kell kapásból kimenjen szerelje a sajátját ami most egy hete nem indul (eleve erre is lett volna ideje megcsinálni)


Én vagyok a rossz mert nem akarom megint az anyját ugráltatni, ha meg tényleg olyan rosszul van mint mondja hogy vezetni sem tud tényleg jobb ha pihen. Vagy én vagyok h.ülye?

Kellemetlenül érzem más rohan miattam.

Most meg én vagyok a rossz hogy a kákán is csomót keresek. De tegnap is jeleztem előre a páromnak nekem az kéne ő jöjjön értem mert én nrkem is van itthon dolgom és vele beszélek folyamat hogy végzek mikor tudunk találkozni. Azért nem erzem ragaszkodna hozzam ha megkene mozduljon.

Akkor neki jo lennek 3 nap mulva is. Nekem ez hu.lyen jon le.

Velem van a baj?


2019. márc. 5. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt, minek kell együtt lenni ha beteg?

másrészt, menjél el busszal/vonattal/gyalog.

2019. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

ez miatt = emiatt

szerette volna lemenjek = szerette volna, hogy meglátogassam

nem akartam így vezessen = nem akartam, hogy így vezessen


Eddig olvastam az igényes írásod, elég is volt. Javaslom, olvass sokat és/vagy forgass nyelvtan könyveket!

2019. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Mai Álljunk meg egy szóra c. adását olvashatták.


Én csak nem értettem,hogyan születhetett ebből kérdés.De,de megértem,hisz mindenkinek a saját baja a legnagyobb.


1#'okos,mert tênyleg létezik busz,vonat,taxi,villamos metro,kisföldalatti,attól függően ki hol lakik.Lábbusz is.

2019. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval a párod beteg.

Gondolom a halálán van.

Szeretné ha elmennél hozzá (Úgy tűnik, a világ vége után lakik 2vel).

Az anyjával el tudnál menni, de az nem jó.

Inkább a beteg párodat ugráltatnád, hogy hozzon vigyen.

de közben meg kellene pihennie.

Szerintem abszolút veled van a gond.


*Ha nem tudsz sehogy máshogy eljutni hozzá, csak az anyjával, és el akarsz jutni hozzá, akkor adott a válasz.

Ha máshogy is el tudsz jutni hozzá, azon kívül, hogy a beteget ugráltatod, akkor oldd meg, ha akarsz menni.

Ha máshogy nem akarod megoldani akkor ne izélj hogy jajj így beteg, úgy pihenjen.

ha nem is akarsz menni, szintén ne rinyálj.

Ha akarsz, oldd meg.

2019. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert túl sok dolgot úgy csinálsz, hogy másoknak legyen jó! és ha véletlen rád is kellene fordítani akkor mivel megszokták, hogy te megoldod.. hát rádhagyják. ez a mai nők sorsa.. erős vagy és mindent tudsz irányítani szerintük..
2019. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Használj tömegközlekedést, ha megoldható.

Párod is érthető valahol, de te is. Ha sza.rul van, pihenjen, nem kéne elkapd. Ezt valahol neki is meg kéne értenie. Az is érthető, hogy nem az anyukáját akarod ugráltatni.

2019. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!