Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan (lány) akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan (lány) akinek a 2. Szerelme teljesen felülmúlta az elsőt?

Figyelt kérdés

A kérdés háttértörténete, hogy összejöttem pár hónapja egy lánnyal.


Nekem ő az első barátnőm, neki én a második, egy 2 éves kapcsolata volt.


Romantikus alkat vagyok (vagy egyszerűen férfiatlan és gyáva, nem jöttem még rá az igazságra) de belehalok a gondolatba, hogy neki én nem az első vagyok.


Néha annyira zavar ez, ha belegondolok... hogy szakítani tudnék vele.


Mindketten 20as éveink elején vagyunk. Tudom hogy éretlen vagyok stb. Úgy érzem a legnagyobb hülyeséget követném el, ha ezért szakítanék vele, amikor szeretjük egymást.


De a tudat megmérgez... :/ Köszönöm a hozzászólásokat!


2019. márc. 6. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem az összes szerelmem messze felülműlta az azelőttit.
2019. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nem romantikusság és nem is férfiatlanság, ez szimplán éretlen hozzáállás. Aki túl van már pár kapcsolaton az tisztába van azzal, hogy baromi nehéz elsőre megtalálni azt, akivel egy emberöltőnyit együtt tudsz élni anélkül, hogy ne kívánnád a másikat a halálba. Az, hogy volt az életében valaki akit szeretett még nem jelenti azt, hogy téged ne szeretne és valószínűleg csak te hasonlítgatod magad az exéhez ő téged nem. Egyébként is a gondolkodásmódod alapján abba gondolj bele, hogy ha te most szakítasz vele, mert nem bírod elviselni, hogy volt már valakije előtted, aztán összejössz egy másik lánnyal aki mondjuk még nem volt senkivel az a lány már neked sem az első párod lesz. Nekem 3 komoly kapcsolatomba került, míg megtaláltam azt az embert akivel úgy érzem minden működik és minden passzol, ehhez jött még egy-kettő rövidebb ahol meglehetősen korán kiderült, hogy semmi sem passzol. Ilyen az élet, ha ezen pörögsz csak magadat gátolod a boldogságban. Egyet ne feledj...EZ NEM VERSENY! Nyilván azért van veled a lány, mert tetszel neki, kedvel téged, esetleg szerelmes is beléd ezen nem változtat az, hogy már volt előtted valakije. Ha az embereknek csak egy lehetőség jutna, hogy megtalálják az igazit hát igencsak bajban lennénk. az első párjával meg nyilván azért nincs már együtt, mert nem kűködtek köztük a dolgok, ha működött volna még most is vele lenne és nem veled...
2019. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párom a második párom az életemben. Az előző kapcsolatom rettenetes volt, a jelenlegi barátom ezért mindent megtesz, hogy vele a lehető legjobb legyen akármit is csinálunk. Folyamatosan szeretget...


nem tudom miért lett vége az előző kapcsolatának a barátnődnek, de neked is azt kéne tenned mint amit az én párom is csinál...


Ne gondolj rá úgy, hogy neki te vagy a második, mert hidd el, ég és föld vagytok a másik sráccal. Nem hiába van veled együtt , és nem azzal a másikkal...


Biztos vagyok benne, hogy szeret téged, te is tedd ugyan ezt. :)

2019. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!