Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan zárjam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki hülyített, én bolond pedig beleszerettem.

Egyszerűen elfogott belülről egy érzés, hogy ő különleges, mert olyat találtam benne, amit eddig még másban nem.

Elég sokat hitegetett, nyitott volt felém, de eközben éreztette velem, hogy valójában szar az egészre.

Már több, mint félév eltelt és nem tellik el olyan nap, amikor ne gondolnék rá. Nem beszélünk már, feladtam és elfogadtam, hogy igazából a háta közepére sem kíván.

Mégis, bennem van a szikra, reménykedem és vágyom arra, hogy láthassam és beszélhessek vele.

Próbáltam sok mindent, hogy elfelejtsem. Magamra erőltetni, hogy nem gondolok rá. Beletemetkeztem a munkába, a tanulásba, a barátaimnak kibeszéltem mindent, ami bennem volt és sokszor eljártam ide-oda. Magammal foglalkoztam, a saját jövőmre koncentráltam és még mással is összejöttem, de nem ment.

Akármennyit gondolok a rosszra vagy, hogy ő nem kedvel, mégis belülről hitegetem magam. Sok kérdés kavarog a fejemben. Rengeteg a "miért?" és már nagyon gáz, hogy ennyire a függőjévé váltam.

Azon gondolkodom hogyan tudnám végre végérvényesen lezárni magamban. Nem tud az érzéseimről, ezért talán el kellene mondanom neki? Kiadni mindazt, amit gondolok és érzek, hátha menkönnyíti a lelkem? Rákérdezni a dolgok miértjére? Vagy mégis mit kellene tennem? Soha nem éreztem még így.. Ti mit tennétek?



2019. márc. 13. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem fogja Érdekelni az idegbajos lelked
2019. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért lett vége a kapcsolatnak? Én voltam hasonló helyzetben, és borzalmas volt visszautasítani a lányt, azóta is sokat gondolok rá, hogy mi lehet vele, és hogy talán hiba volt abbahagyni vele.
2019. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le mindenhol, vágj el minden szálat, hogy ne tudjon kapcsolatba lépni veled. Ez az első. Addig hiába, mert csettint és már rohansz, hátha mégis változik (nem fog). És kezdődik előről. Felesleges elmondani neki, ha szarik rád, csak adod alá a lovat. Lehet, hogy hamarabb elmúlik így, mint most gondolnád és nem is volt ez akkora "szerelem".
2019. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Én hagytam el, amit nagyon bánok. Szokták mondani, hogy utólag mindenki okosabb. Szerettem volna helyrehozni, de a viszonya hozzám teljesen megváltozott. Maradt kedves, jófej, de már nem érdekelte őt ez az egész
2019. márc. 13. 20:59
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm. Gondoltam erre én is, de képtelem voltam megtenni. Valószínűleg akkor valaki kezébe adom a telefonom és megkérem tiltsa le. 😅
2019. márc. 13. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem minden okkal történik. Én ugyanebben vagyok most, szar helyzet, de valószínűleg nincs egymás mellett keresni valónk. Majd lesz más, addig pedig kitartást.
2019. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tul idealizaltad a sracot,es lehet hogy nem is bele,hanem a sajat illuziodba szerettel bele...Lehet nem is volt annyira nagy szam meg kulonleges,csak te meselted be magadnak.. Ha kozotok kellene legyen egymashoz,akkor O is ugyan ugy erdeklodne irantad.Nem biztos hogy egymasnak valoak vagytok... Tapasztalataim szerint,ilyenkor az a legjobb,ha talalsz valaki mast,akit kedvelhetsz.. Ilyenkor nagyon bezarkozik az ember,es nem kivancsi senkire...de kis ido mulva,amikor az elet egy ujabb lehetoseggel kecsegtet ilyen teren,akkor az ember ra jon,hogy milyen buta volt,hogy egy olyan ember utan epedezett,aki nem melto hozza :)

kitartast.

24 N

2019. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tanácsotokat! ^^
2019. márc. 13. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést. 😟
2019. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bennem mélyen legbelül ez ottmaradt, hiába telt el csomó idő azóta, mindig újra előjön az emléke hosszabb rövidebb időre és akkor nagyon rossz.
2019. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!