Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi szembesül azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szembesül azzal, hogy az új barátnőjének szőrös alul, akkor kötelező-e azt elviselnie?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 02:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy nő szembesül azzal, hogy a barátja farka 20 centinél kisebb, kötelező ezt elviselnie? :/
2019. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
#11 ez jó volt 😂😂😂
2019. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Imádom a szoros puncit.
2019. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nem csak a puncim szőrös, de a s.eggem is. Na erre varjál gombot.
2019. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
1%
a szörös általában mély tág vaginát takar ! Ezért a szörös nők tipikusana nagy vastag lompost szeretik !
2019. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

"Látom, nincs iskola, jönnek sorban az átlátszó kamu kérdések."


Miért lenne kamu kérdés? Feltettem egy kérdést, meg elmeséltem hozzá egy személyes történetet.


Neked nem bortoválná le sosem a nőd, azért gondolod, hogy kamu?

2019. márc. 15. 15:16
 17/25 A kérdező kommentje:

"Természetesen a szerelemes férfi ezt megérti és elfogadja, csak a hímsoviniszták hisztiznek emiatt."


Mi hímsovinizmus van abban, ha valakinek nem tetszik valami egy nőn? Tipikus feminista szöveg, hogy az egyenlőség érdekében fogjuk be a szánkat, mi?


Egy szerelmes embernek, függetlenül attól, hogy férfi-e vagy nő, nem kötelező elviselni azt, ami nem tetszik neki. Én szerelmesen sem szeretem köpködni a szőrcsomót (egyszer elég volt), ugyanis vannak igényeim. Az olyan ember, akinek nincsenek, egy igénytelen ember. Többségében az ilyenek mellett híznak el, a hízásra hajlamos nők, mert úgy vannak vele, hogy a pasinak úgyis mind1.


Nevetséges!

2019. márc. 15. 15:23
 18/25 anonim ***** válasza:
65%
Te egy kis fogyatékos köcsög vagy.
2019. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
98%
Így igaz, kérdező, de egy szerelmes embernek sem kötelező borotválnia,gyantáznia, ha a bőre nem bírja. A szőr az eredeti állapot, az attól eltérő lehet kívánatos, de nem kötelező. Semmit sem kötelező sem tenni sem elviselni, ha megtalálod álmaid nőjét, döntsd el ez alapján mellette maradsz-e. Ha neked ez fontos....
2019. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 jani273 ***** válasza:
82%
En a helyedbe egy szortelen macskat valasztanek. Ha nem tetszik allj arrebb. Mindenkinek joga van a sajat testehez. En tuti tudom hogy a csaj sokkal tobbet er mint hogy veled vesztegesse idejet.
2019. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!