Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szoktassam le a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a barátom az apró hazugságairól/tesztjeiről? Megmondtam már neki kerek perec, de ez nem hozott eredményt.

Figyelt kérdés

Például az utolsó az volt, hogy tetkót szeretne és valamiért nem azt mutatta amit akart. Majd 2 hétre rá (most) újra szóba került és mondta hogy ő nem azt akar, hanem mást, az csak vicc volt.

Na hát nekem ez kicsit sem vicces. És különböző szitukban csinálja ezt, komolyabb dolgokban is. Nem szeretem egyáltalán. Ötlet/motiváció/bünti, hogy változtasson ezen?


2019. márc. 20. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megváltoztatni, az nem szokott működni. Vagy elfogadod ilyennek, vagy keress mást!
2019. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
:D Felnőtt embernél bünti/nevelés teljesen fölösleges, nem fog már megváltozni. Én biztos hagynám a fenébe, szórakozzon az anyjával az ilyen kamus gyökér.
2019. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni, de elobb utóbb meginog a bizalmad. Párom is ilyen, rendszeresen hazudik pl arról is hogy evett e aznap , vagy mit evett. Arról is hogy milyen filmet nézett, pedig rá sem kérdezek.. És neki áll feljebb hogy nem bízok benne amikor megkerdezem mondjuk egy döntés kapcsán a véleményét (mar nem is teszem) ...vannak ilyen emberek, nem tudunk mit tenni velük
2019. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer viszonozhatnád ugyanígy. Pl. Mondd, hogy 4-esed van a lottón, nyertél 2 millió Ft-ot, majd ha túl van az örömön, akkor mondd, hogy csak vicc volt.
2019. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy nagyon jó a humora, imádod benne, emiatt fogsz vele maradni örökre.


Aztán mondd, hogy csak vicc volt, és lépj le.


Életed poénja lenne.

2019. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!