Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit tűrjön a mésik fél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tűrjön a mésik fél? Hiba volt szakítanom?

Figyelt kérdés

Pénteken néztem Curtisnek a dokumentum filmjét, vagy minek nevezzem. Abban mondta a párja, hogy hazudott neki a rapper, napokra eltűnt, de ő ugyanúgy kitartott.

A volt párommal én ezmiatt szakítottam. Drogozott, hazudott, lemondta a közös programokat, ki is dobtam, bár szerettem, mert egy idő után belefáradtam, és csak szenvedtem.

De hallva más történetét, lehet hiba volt.Rossz embernek érzem magam, hogy én nem tartottam ki a volt párom mellett. Szerintetek?


2019. márc. 24. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Jól döntöttel.

Ja, és az ő párja is rég lelepett volna, ha nem ismert, jól kereső ember lenne.

2019. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen igaza van az 1# válaszolónak. Pénz, ismerettség nélkül rég lelépett volna a Curtis párja. Jól döntöttél!
2019. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem régen rossz, hogyha bármit tűrni kell egy kapcsolatban. Persze, lesznek a másiknak apró baromságai meg hibái meg szokásai amiket el kell fogadni. De ha már valami olyasmit csinál a párod ami maximálisan ellenkezik a te elveiddel, és csak azért tűröd ezt el mert szereted az nagyon rossz. Olyasmit nem szabad tolerálni a párodnál amiért amúgy bármilyen másik embert elhajtanál és megvetnél.

Curtis meg kifejezetten rossz példa, az egész embernek egy pozitív megnyilvánulása nem volt vagy 1 éve. Elmegy elvonóra, de ugyan úgy drogozik tovább, ugyan úgy lemondogatja a koncertjeit stb. Nyilván a magánéletében is hasonlóan megbízhatatlan. Aki ilyen emberrel együtt marad annak komoly bajok vannak a fejben.

2019. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is kihajintottam ugyanezert az akkori hapsimat...

sot meg csalt is, annak ellenere hogy o mar fetrengett feltekenysegi rohamaitol amire en okot nem adtam.


Az elozo valaszadokkal ertek egyet, ismert, jol kereso ember plussz a nonel se stimmelhet valami ugyanis hasonlo a hasonlot fogja vonzani.. Neki lehet mas pszichés fuggosegei vannak, mint Curtisnek a volegenyenek...

2019. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érezted, hogy tisztelnek, becsülnek, akkor jól döntöttél.Annak a kis ,, cölöb "senkiházinak meg pont olyan lehet a párja is, mint ő. Szóval az ilyenek pont nem jó példák senkinek. Pénz beszél, kutya ugat...
2019. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!