Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvesztettem. Hibáztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem. Hibáztam?

Figyelt kérdés

2 éve élek távkapcsolatban a párommal. Nagyon szeretem őt, ezért is mentem bele, életem első távkapcsolatába. Hetek óta félek, tegnap este nagyon sírtam. Szomorúságomban elküldtem neki egy üzenetet, melyben azt állt, félek hogy máshol találja meg a boldogságot, félek, hogy vége lesz.

Azóta nem beszél velem. Szerinte már nem hiszek a kapcsolatunkban, így nem szeretne tovább tervezni velem, mert nem akar szenvedni. Azt mondta, úgy akar élni a kapcsolatunkban mint az első napokban, komoly tervek nélkül.

A félelem beszélt belőlem, hiszen szeretem! Ha az ember megtalálja a szerelmet, a boldogságot, fél, hogy elveszíti...

Mégis ekkora hibát követtem el, mert azt mondtam, hogy félek mi lesz a jövőben?



2019. ápr. 1. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán semmi olyan nem volt abban, amit neki írtál, ami ekkora problémát okozott volna, hogy szakítson, nyilván más áll a háttérben, esetleg már alapból elege volt ebből a kapcsolatból, te meg adtál neki egy ürügyet

amit művelsz, az hatalmas önsajnáltatás, lealacsonyítod magad, alárendeled, nehogy könyörögjél már neki basszus...

nem, nem hibáztál, hanem lekoptatott, mert ütköznek az érdekeitek, nyilván nem épp olyan egyenesen és értelmesen, mint ahogy a legtöbb ember elvárna egy bizonyos korrektséget... és igen ez sajnálatos dolog, de vannak ilyenek

amúgy meg ellentmondásos amit írsz "komoly tervek nélkül" <--> "mindig is családot szerettünk volna" ...... wtf a család az hol nem komoly terv?

sírd ki magad, elhiszem, hogy nagyon szomorú lehetsz, de nem szabad magadat hibáztatnod, így alakult

ha ilyeneket mond neked valaki, aki elvileg "szeret", akkor nem éri meg

Kitartást a továbblépéshez!

2019. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Mégis mivel rontottad el ? Semmivel. Leírtad, hogy szereted és félsz, hogy elveszíted. Ez bűn? Nem.. Mi az hogy ő nem akar tervezni? Hát akkor jobb, is hogy vége, minek pazarolnád rá tovább az időt. Ne sírj, lesz sokkal jobb nála!! :)
2019. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom utolso kommentelo. Kritikus tipusu ember vagyok onmagammal szemben, de ugy erzem most nem hibaztam. Nagyon koszonom a pozitiv velemenyt.:)
2019. ápr. 1. 22:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Hú,én emlékszem mikor ilyen hülye voltam 30 éves korom alatt.Nem írt,vagy nem keresett,2 percenként a telót figyeltem,úristen most mi van,már nem is akar velem lenni,mi a baja ? állandóan valami erősítést vártam,hogy ő bizony nagyon szeret,visszagondolva tiszta gáz.

Aztán 32 évesen lett egy új kapcsolatom.És ott tanultam meg,hogy a ráakaszkodás a másikra mekkora nyűg a másiknak,meg a felesleges lelkizések,kérdőrevonások.2napra sürgősen el kellett utaznia valahova,nem tudott szólni.2 nap alatt az egész életem leforgott,hogy elhagytak.Írkáltam a hülye üzeneteimet sorra.Na és ezután kaptam egy normális fejmosást,ami annyira észhez térített mekkora hülye vagyok,hogy ha azóta velem vmi pali ilyet csinál,ott vége van mindennek.Én se bírom elviselni ezt. N

2019. ápr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kell a kérdezőt sértegetni/bántani, mert nem ő tehet a dologról. 1000x inkább mondja el a párjának, hogy szereti és nem akarja elveszíteni, minthogy megcsalja és hazudjon neki. Szerintem ezzel mindent el is mondtam, nem te hibáztál.
2019. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!