Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a párom egy fáradt nap után?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt.

Ő nagyon sokat dolgozik,van hogy még éjjel is.De valamivel meglepném:D Gondolkoztam hogy egyik este elegyek hozzá csak úgy meglepetésből,de képes nem aludni csak dolgozni,és mivan ha nem találom otthon :(

Azt mondta,hogy a születésnapomon megpróbál elszabadulni a munkából.De én akarom meglepni őt!Gondolkoztam valami szexi fehérnemüs masszázsos estén,de mivel annak úgy is szex lesz a vége ezért az is ugrott,mert pont akkor kell menstruálnom,és nekem ez a két dolog nem fér össze,nekem kellemetlen.

Na de a kérdésem:Mivel tudnék neki kedveskedni?Esetleg főzzünk együtt valamit?mégiscsak egy egyedül élő pasi,és tudom hogy nagyon ritkán eszik rendes kaját:/



2019. ápr. 5. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Szopas... dejo ilyeneket olvasni. Nyilvan CSAK ERRE vagyik egy ferfi. Foleg ha sok a munka stb... gyerekek vagytok? Esetleg a nyockerbol? Konyorgom.
2019. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát kedves #8 erre nem tudok mit mondani,igaza van a #9-nek ;)
2019. ápr. 6. 09:53
 13/14 A kérdező kommentje:
#11 Gyerekek...Rájöttem hogy nem péntek este kellett volna feltennem a kérdést,mert másnap nincs suli és így ráérnek....
2019. ápr. 6. 09:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem meglepett, azt hittem, minden válasz a szopás lesz az egybitesektől. Meg persze a seggbecsinálás.
2019. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!