Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan féfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan féfi, akinek a humor nem egyenlő a genyózós vérszívással?

Figyelt kérdés
Minden párom ilyen volt, igazából még nem is láttam másmilyen férfit.. Van itt olyan szerencsés nő, akinek a párja nem ilyen?
2019. ápr. 11. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik
2019. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég széles skálán mozog. Például barátommal szoktuk egymást ugratni. Be tudjuk lőni, kinek mi az a téma, ami tabu (előző barátom nem tudta). Exemnél volt egy poénkodás, ami durva volt (aki fap-názna: tinikori molesztálással kapcsolatos), és az rettentően rosszul esett.

De ez nem szűkíthető le férfiakra, egyik barátnőm is beszúrt olyannal, ami durva volt (majdnem meghaltam egy balesetben,ezzel viccelt, bezzeg nekem porcelánként kellett vigyáznom a lelkére).

2019. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hát sajnállak, ha te attól tartod izgalmas személyiségnek magad, hogy másokat oltogatsz. Van aki attól, hogy 10 féle érdekes hobbit kipróbál, sok témához hozzátud szólni, de vannak ilyen emberek is na, akik csak köpködnek és eszik a szotyit közbe parasztkodnak...
2019. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#8 Vicctōl függ. Nem mindegy, hogyha pl. valaki azt tartja viccesnek, hogy leb*ziz vagy ler.bancoz mindenkit, vagy ennél néhány fokkal értelmesebb viccei vannak.

Az értelmi szint eléggé meghatározza azt, pl. akinek egy kicsi agya van, az nem tud röhögni a fingós, b*zis vicceken.


Azt nem tudom, hogy a kérdezō párja mivel szokott humorizálni.

2019. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
A humor a Monty python-nál kezdődik és körülbelül ott be is fejeződik😁
2019. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

" igazából még nem is láttam másmilyen férfit"


Na, ez itt a fő probléma, kérdező, akár hiszed, akár nem, és a következménye, amit nem írtál le: valószínűleg EL SEM TUDSZ KÉPZELNI másmilyen férfit. Ez utóbbin kellene változtatnod, nagyon intenzíven és nagyon sürgősen. Mennyire szeretsz olvasni? Pl. romantikus regényeket.

2019. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak jó a humora és nem szokott "genyósan a véremet szívni" :) szóval igen, létezik ilyen :)
2019. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
van olyan nő aki nem szidja minden egyes nap a saját nő társait valami apró dolog miatt ? Mert férfiakként mi nem vagyunk kíváncsiak arra pl : ezen a dagadt disznón cica nadrág volt, ennek a haja gázul volt be festve, Nagy a segge mint a ház de kicsi mellei vannak, sport cipőt húzott szoknya mellé ez az ízléstelen senki stb...
2019. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 neked mi bajod van? Köze nem volt ilyenhez a kérdésnek..
2019. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!