Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Foglalkoznátok egy 40es szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznátok egy 40es szűz pasival?

Figyelt kérdés
Megismertem egy ilyen srácot... igazából izgatott, hogy érintetlen, tisztelettudó, visszafogott, egy meghódítandó hegycsúcs... de annyira lassan haladunk, hogy már kiakaszt. 2. randin a száját csókolgattam, de le nem smárolt volna, azt mondja fura neki ez az egész. Nem kicsit visszafogott, bennem meg tombol a tűz..... nem tudom, adjak-e még esélyt a kapcsolatnak. Én megértem, hogy a remete életből nehéz kizökkenni ennyi év után, de ha tényleg annyira bejövök neki mint ahogy mondja, akkor szerintem ilyen kis dolgok, mint a csók maguktól, ösztönösen jönnek. Nem? A véleményetekre, tapasztalatotokra lennék kíváncsi! Pl. aki soká vesztette el a szüzességét, az nehezen állt át? Nekem ez a dolog nagyon rosszul esett, megalázónak éreztem. :/

2019. ápr. 12. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha valaki 40 évesen még szűz, az nagy valószínűséggel a baromi nagy gátlásai végett. Mit vársz tőle? Nincs semmi tapasztalata és nem tudja, hogy neked mi kell, mire vágysz.

Nem ismeri a női nemet, és ez alapján téged se.

Azt várod, hogy rád vesse magát és megdugjon? Nem fogja.

Ha ezt megalázónak érzed, az a magad baja.

2019. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Azzal még mit kell foglalkozni? Ha 40 éven át kibírtad komám, akkor most már ne vágj bele
2019. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem, se a csók, se a szex technikája nem jön ösztönösen, mindkettő tanult viselkedésforma. Ha tényleg akarjátok egymást, akkor légy hozzá türelmes, és tanítsd meg neki, miről maradt le eddig. Ne érezd magad rosszul, csak nem tudja mit és hogyan kéne csinálnia, meg valószínűleg nagyon ideges, hogy elrontja. Ha lehurrogod, hogy szarul csókol vagy az első szexnél leosztod, hogy mit csinál, akkor az elkövetkező 40 évre elveszed a kedvét az egésztől.


Én férfiként 28 évesen csókolóztam és szexeltem először, de egyáltalán nem éreztem, hogy nehéz lett volna beletanulni. Persze az első egy-két alkalommal bénáztam, meg ideges voltam, de aztán minden ment simán.

2019. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van bennük némi igazság...
2019. ápr. 12. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg beszélj vele. Egyszerűen mond el neki, hogy többre vágysz, biztasd, hogy ne féljen kezdeményezni hisz láthatja, hogy vevő vagy a közeledésére. Tuti azért bénázik mert lövése sincs mit-hogyan, tuti sosem smárolt még, nem szexelt, nem tapizott stb. Viszont ha ráhagyod akkor mire oda értek 50 lesz. Vagy "támadj" Te és ha esetleg visszakozik (gyakran nem akarásnak álcázzák a nem tudást, mert az ha nem akarom egy dolog de ha nem is tudom az valahol szégyen) akkor magyarázd el, hogy egy nőnek ez kell. És valszeg fél lépni mert nem tudja hogyan és nem tudja mi lesz a reakciód. Annak ellenére hogy nyilvánvaló a vonzódásod hozzá. Hisz nem véletlenül szűz még 40 évesen a "srác".
2019. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 5ös. Már mondta, hogy azt csinálhatok vele amit csak akarok... csak ez a csók dolog volt fura. Plusz szeretek vadászni, de van hogy nem is jelez vissza, hogy tetszik neki amit csinálok és alig kezdeményez... ez nekem, mint nőnek rosszul esik. Próbálok türelmes lenni.
2019. ápr. 12. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Es te hany eves vagy? Mi tetszik benne?
2019. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
34 vagyok. Szeretem a szemét, a hangját, nagyon jó vele beszélgetni, hülyéskedni, (intelligens pasi) jó érzés átölelni, szeretem a kezét... ennél nem sokkal tapasztaltam többet belőle. :)
2019. ápr. 13. 10:58
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez az egész egy hatalmas kamu, mert kizárólag prostituáltak vállalnak be ennyire idős szüzet.
2019. máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz, 9-es. Érzelmek is vannak a világon.
2019. máj. 4. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!