Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tud egy sportoló lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egy sportoló lány aki egészséges életmódot is folytat, összejönni egy cigizős, alkoholt szerető férfival?

Figyelt kérdés

Nem, nincs közöm a lányhoz, csak szeretném megérteni a szituációt.


Egészséges életmódot folytat a lány és mellette sportol is. A kérdésem az, hogy tud együtt lenni egy olyan férfival aki

- láncdohányos

- szeret inni és a profilképén alkohollal pózol.


28 évesek.


2019. ápr. 12. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:

* együtt lenni.


Bocsánat ez kimaradt a végéről.

2019. ápr. 12. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek ellenére van egy kisugárzása a srácnak, ami tetszik a csajnak. Illetve nem olyan nagy az elvárása a lánynak, az igénye nem akkora. Amúgy nem tök mindegy?
2019. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van, aki sokkal elfogadóbb ezekkel, van, aki nem, pl. én se fogadnám ezt el.

Nem vagyunk egyformák.

2019. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Clay Morrow ***** válasza:
És attól mert láttad rendszeresen futni vagy kondiba járni, attól még nem tudhatod, hogy otthon szeret alkoholt fogyasztani mértékkel és akár pár szálat is elnyomni melléje..
2019. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Amikor Angyalföldön laktam és a John Reedbe jártam esténként lazítani, befutottak oda is fullos sunák ilyen kajak lepukkadt, lerongyolódott, szakadt csövessel. Igen, ők életük párjai voltak. :D
2019. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egészségesen élek, étkezem és sportolok is. ennek ellenére szeretek bulizni is (nyilván nem csak azt), alkoholt is fogyasztok. Nem vedelek, de nem is vagyok absztinens. Itt is a mérték a lényeg. Szóval a kettő nem zárja ki egymást teljesen.

És jelenleg is egy olyan ember tetszik aki láncdohányos. Nem az én életem, az övé. Ettől függetlenül intelligens, aranyos, kedves és jó a humorérzéke. Rossz szokás. van akiknél kizáró ok , nálam nem. Ettől én meg heti 4-5 alkalommal sportolok és egészségesen étkezem. ez meg az én életem.

Ne értem minek kell minden egészséges embert egy kalap alá venni. Annak semmi értelmét nem látom hogy kondizzak. eddzek amúgy meg egy antiszoc remete legyek.

2019. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezeknek semmi köze a kapcsolathoz. Kb annyira bugyuta dolog ilyen alapján elítélni valakit, mint nem összejönni valakivel mert én szeretem a pacalt ő meg nem. Nem értem miért nem lehet elfogadóbbnak lenni azzal, aki más életstílust képvisel. Én úgy vagyok vele, hogy simán zabálom a rántott húst, de ha valaki csak egészséges kajákat eszik szíve joga. Inni pedig lehet attól, hogy valaki egészséges életmódra törekszik. Sőt, a mértéktartó alkoholfogyasztás nagyban hozzájárul az egészséghez.
2019. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!