Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek cigány lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek cigány lánnyal komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Rendes, dolgos, tiszta, ápolt, fiatal.
2019. ápr. 15. 21:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
56%
Bennem is van egy kis előítélet... a családja mindenkiről elérul azért valamit, meg az úgymond a kapcsolattal együt jön is. Szóval én mindenképp akarnám látni, hogy milyenek a szülei, az otthona, testvérei. Van egy kis kulturális szakadék a cigányság és a többiek közt, amit gyakran nehéz áthidalni. És ha ez a kapcsolat elején, amikkr még csak a lánnyal találkoztál, nem is valószínű, hogy lejön... de ha látod, hogy hol nevelkedett, akkor már jobban tudhatod, hogy milyen dolgok rejtőznek benne a kulturális szakadékot illetően, áthidalható-e. Szóval én ezt tartanám a kulcsnak ebben a szituban.
2019. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
Igaz én nem vagyok cigány,de bevallom sokkal több olyan nem cigányt ismerek aki egy aljadék mocsok,büdös,ocsmány,tolvaj féreg. Viszont sok cigányt ismerek,akiről meg nem mondom míg nem mondja.Sem a viselkedésén sem a családján nem látszik. Szóval szégyelljétek magatokat rasszista népség! Néha én szégyenlem,hogy magyar vagyok épp az ilyen sok általánosító fosember miatt. Ahol lakom,a közelében van egy ,,putri" ahol minden családra 6-7 gyerek jut.Tele vannak patkánnyal,állandóan lopnak,csalnak és tudjátok mi az érdekessége? 1 db cigány nincs köztük!! Viszont mellettük lakik egy család,rendesen,dolgoznak,gyerekeig diplomások és ők fekete bőrű cigányok! De az ilyenek miatt,mint ti,nézik le őket!Tudom többen vannak az undorító fajtából,de akkor sem kéne általánosítani!!
2019. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
58%

#6 kérdező:


Egyetemista leszbikus dolgozó cigánylány? Talán a CEU-n?

Teljesen hihető . Ha nem érdekel a véleményünk minek kérdezed meg. Ha csak azt akarod elfogadni ami tetszik neked....de ahogy írtam is ha ő a 0.0001% akkor hajrá .

2019. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
38%

Én a magyaroktól megkérdezném, hogy mitől érzik magukat különbnek az olyan emberektől akik nem fehérek? Mert ugye nektek magyaroknak, akiknek nem fehér a bőrük színe, az már nektek nem számít embernek. A magyar ember 90%-a rosszindulatú, kárörvendő, elöíteletes. Nagyon jól tudnak mást megalázni, lenézni, kinevetni, de magukba egyik se nézne. Az az ember aki a másikat a származása vagy a bőr színe alapján megítéli az már emberileg elárult magáról mindent. Azt a jelenetet mikor a belvárosba az aluljáróba sétáltunk mi cigányok leigazoltattak minket céltudatosan mintha csak ránk vártak volna a rendőrök, közbe a hátunk mögött a nagy magyarok a rendes állampolgárok egy része éppen szér vízelték az aluljárót üvöltözve, berúgva, bedrogozva. Ezek után tényleg megkérdezném itt a magyar embereket, hogy akkor a ti fajtátok mitől különbek????


Kérdező: Szerintem te ne kezdjél el ismerkedni roma lánnyal, mert a kérdésed alapján te nem tudnál őszinte kapcsolatot ki alakítani vele, mert szégyelled. Érdekel más véleménye. Felesleges volt feltenni a kérdést. Ezeknek a magyaroknak mindegy, hogy dolgozik, normálisan él, náluk megállt az élet egy szintnél és ugyan azt fogja mondani mindegyik, hogy “NEM”. Hol ott nagyon sok magyar ehetnének a talpukrol.

2019. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Clay Morrow ***** válasza:
0%
Megtudhatnám mi olyan kivetnivalót írtam, hogy letöröltétek?
2019. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Clay Morrow ***** válasza:
83%

"a ti fajtátok mitől különbek????"


Nagy számok fiú, az átlag magyar nem drogozik és pisili széjjel az aluljárókat, de az átlag cigány mit csinál? :)


Ennyi, nincs mit ragozni tovább, itt mind rugózhattok és verhetitek magatokat, mert a többség nem fog elfogadni és ezt csakis maguknak köszönhetik, nem nekünk.


És mielőtt a bőrszínnel dobálózol, képzeld el milyen válaszok születnének e kérdés alá, ha a cigány szót négerre, latinra vagy ázsiaira cserélné? Nem kell ferdíteni semmit öreg, itt nem erről van szó.

2019. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

Volt olyan cigány értelmiségi csaj ismerősöm hogy amikor szakított a pasijával úgy viselkedett mint egy igazi analfabéta telepes cigány. A vér nem válik vízzé.

Meg kell nézni a lakosság hány 5-a cigány (kb 20) és a börtönben levő emberek hány százaléka cigány (kb 60)

Ehhez nem kell különösebb magyarázat.

2019. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%
A mai fiatalok viselkedése már rosszabb mint a echte cigányoké.. Csak elég egy forgalmasabb buszmegálló előtt elmenni és az alpári beszéd csak úgy fröcsög a szájukból. A kérdésre is válaszolva a cigány lány mért pont magyar férfit keres ? Kereshet persze, és lesz is neki gondolom, a modern világban már a rasszok kevesebb előítélettel keveredhetnek . A fehér nők többsége a kreol férfiakhoz vonzódik , ahogyan a fehér férfiak a déliesebb nőkhöz . Felesleges volt ezen az oldalon feltenned, mivel itt az embereknek nem a származásokkal van baja , ha nem az egész élettel így reális választ felesleges várni.
2019. ápr. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem, soha! Lehet, hogy tényleg ilyen, de sokkal valószínűbb, hogy csak megjátssza, hogy ki tudjon téged használni. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg ott van még a kiccsalád is.
2019. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
26%

#17/20


Erről beszéltem. Csőlátású bolondok. Le vagytok ragadva egy szintnél és ott is maradtok. Átlag cigányok. Az átlag magyar nem tudom mit csinál? Azon kívűl, hogy tisztességes állampolgár, embereket, saját családját megölik, mert agresszív népség. Nem tellik el úgy hét, hogy ne lenne hír arról, hogy ki ölt meg éppen egy tisztességes magyar állampolgár. Veletek csak annyi a baj, hogy olyan szinten általánosíthátok a romákat, hogy ha jót csinál, akkor is ugyan olyan marad a szemetekbe. Előadjátok magatokról, hogy mennyire tisztességesek vagytok közbe meg nézzétek a híreket. Családírtó, gyerek gyilkosok. Ti nem loptok, nem csaltok, hanem embert öltök. Ez is jó végülis.

2019. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!