Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek cigány lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek cigány lánnyal komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Rendes, dolgos, tiszta, ápolt, fiatal.
2019. ápr. 15. 21:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%

Hogy lepontoz a sok rasszista mindenkit!

Tudjátok, a rasszizmus elítélendőbb dolog,mint a cigányság.

Szánalmasak vagytok

2019. ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

" Ti nem loptok, nem csaltok, hanem embert öltök. Ez is jó végülis."


Ez nagyon érdekes, mert nem igazán hallani hogy fehér ember 500 forintért ölt volna. Vagy mondjuk direkt nyugdíjasokra mennek.

Vívja ki a roma az elismerést, ne pedig elvárja... Ha minden roma rendes, dolgos lenne akkor nem kellene semmit kivívni. Érdekes mód a japán/kínai emberektől senki nem riad vissza... na vajon miért?

Minden előítéletnek van alapja nem csak hasra ütöttek.

Ha dolgos, rendes a roma akkor a magyarok is befogadják, de ha tipikus putris akkor meg ne várja a sült galambot. Nem attól cigány a cigány ahova született hanem ahogy viselkedik.


Ja és még pár megjegyzés. Hova szedjen össze a magyar cigány embert? Ha nőt szed össze akkor a család simán rámászik. Ha pedig férfit akkor meg simán befenyítik. Egy ilyen játszmában az nyerhet csak akinek nincs veszteni valója, és míg a magyar emberek között megvetik a sitteseket, addig a cigányok között ez olyan mint az előléptetés.

1 normális romára jut kb 10 cigány. Ilyen arány mellett középiskolát végzett ember inkább nem kockáztat.

2019. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#21

Olvasd el amit írtál!

Te is általánosítasz,miközben arról zagyválsz,hogy általánosítanak a cigányokról.

Vannak rossz emberek.Az lehet magyar,Amerikai,cigány,német vagy akármi..De viszont nem ismerünk minden cigányt egytől egyig.Lehet,ha elkezdesz beszélgetni valakivel,nem veszed észre,hogy cigány.De ha ezt ő szóba hozza,hogy “Cigány vagyok és büszke vagyok rá” Na,akkor ő tényleg egy cigány.Ha normális vagy nem kell azzal dicsekedned,hogy cigány vagy!De viszont,ha nem akarsz egy cigánnyal kapcsolatot teremteni,nem kötelező,kerüld el,ennyi.

Nem tudom miért kell ilyen nagy dobra verni ezt a témát,mikor már a mai világban nincs is már tiszta faj. [link]

2019. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
20%

Nekem az exem volt az.

A családjából adódóan sejettem, hogy az, de róla meg nem mondtam volna

(Bár ő fiú volt)

Mostani párom félig az.

Teljesen normális srác

Ne legyetek ennyire előítéletesek könyörgöm!

2019. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy ha a csaj tényleg normális is, akkor tuti van ott egy kattant tesó, akinek sanszos, hogy majd a gyerek elörökli a természetét.


Bár ha dekoratív romáról van szó, az kinézetre szépen tud lecsapódni,pl. eredeti göndör haj formájában, vagy szép sötét szemként, de még mindig ott van, hogy a közös gyerek hajlamos a hülye rokonra ütni.

2019. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Clay Morrow ***** válasza:
80%

"embereket, saját családját megölik, mert agresszív népség. Nem tellik el úgy hét, hogy ne lenne hír arról, hogy ki ölt meg éppen"


Ezt ugye csak elírtad és a cigányokra értetted? Már előttem is írták, a börtönök hemzsegnek a purdéktól, nyuggereket öltök és nőket, melléje még mennyi "jó" dolgokat csináltok. Ezért is van tele minden egyetem jómódú cigánnyal, ugye? :)

Mit beszélek én itt egyetemről, az átlag cigány el se jut a középiskoláig és külföldön tolja a melót egy ideig, ott is több cirkuszt és balhét rendezve, mint jót. Vagy éppen a gyárakban robotolnak, és nem, azok sem sokkal rendesebbek amiért tisztességes melójuk van, mert legtöbbje alja szagos agresszív idióta söpredék.

Majdnem egy egész évet dolgoztam egy gyárban, ahol egy teremben ahol dolgoztunk kb. 40%-a volt fehér, a többi mind cé. Ott is futkorásztak, ordítottak, büdösek voltak és 40 éves korukra is ocsmányabb dolgokat hordtak és beszéltek össze, mint a mai tinik. Egyesek arra voltak büszkék, hogy a fehért lassították a melóban, illetve mellüket verve mesélték, hogy kinn Magyarországon (erdélyi vagyok) amíg dolgoztak, a magyar patron nagyon jó fej és adakozó volt, míg ők a kotrógéppel versenyeztek és mindenféle bajt csináltak.

2019. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
42%
Csaladírtó gyerek gyilkos magyarok. :D
2019. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
28%
Igen.
2022. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!