Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez elég hülye kérdés lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég hülye kérdés lesz légyszi ne hurrogjatok le?

Figyelt kérdés
Völegényemmel 5 éve vagyunk együtt, teljesen elvagyunk, nincsenek gondjaink. Tökre szerelmes vagyok belé. De mostanában elkezdtem beszélgetni munkatársával elég sokat beszélgetünk és hát megtetszett. Lehet nem kellene vele olyan sokat beszélgetni ?
2019. ápr. 17. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni hogy érdemes e beszélgetni vele. Viszont az sokatmondó hogy jól megvagy a vőlegényeddel, de megtetszett más. Nem ismerlek benneteket, nem is mondok véleményt, kár ilyenbe beleszólni idegennek. Én mindenképp az őszinteség híve vagyok, ezért elmondanám hogy megtetszett valaki. Így korrekt, aztán majd eldönti hogy benyeli vagy vége.
2019. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem kellene annyit egymás seggében lenni vagy megtanulni helyén kezelni a dolgokat. Mindegy melyiket választod, mind a kettő elég hatásos.

32/f

2019. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Furcsa. Szerintem nem az a kérdés, hogy beszélni vagy nem beszélni. Inkább az, hogy mirōl szoktatok olyan sokat, hova terelōdik a téma.

Lehet barátias beszélgetésem valakivel, viszont ha túl lép a barátiasságon, akkor ott leállíthatom és szólhatok, hogy ne legyen tolakodó, pl. ne hozzon fel olyan bensōséges témákat, amit baráttól nem illik és ne bókolgasson.

2019. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most elmondok egy titkot: sok ember tetszhet egy embernek, de a hűség az mindig döntés kérdése. Egyszerűen van egy határ ( pl. beszélgetésnél), ahol nem kell tovább menni, hogy megkíméld magad a bonyodalmaktól.
2019. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a fél világ, imádom a szép nőket, alkalmam is lett volna rá hogy félrelépjek, de sosem tettem! Van feleségem, elköteleződtem.A szexuális életünk nem tökéletes, nekem nagyobb étvágyam van, de ezen kívül nagyon szépen élünk. Minden nap legalább egy félórát adj magadnak, ne hallgass zenét, ne nézz semmit, ne nyomkodd a telefonod, hanem gondolkozz, elmélkedj. Hidd el, nagyon hatásos!
2019. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes valakinek nem tetszik meg csak úgy valaki. Ha igen, akkor nem a párjába szerelmes.
2019. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tetszhet valaki a párod mellett, ezzel nincs baj. Abból viszont lehet baj, ha szándékosan keresed a harmadik társaságát. Mint írták itt korábban: a hűség egy döntés. Ha te úgy döntesz, táplálod ezt az érzést az új ember felé, akkor afelől döntesz, hogy aláásod a meglévő kapcsolatodat. Ha tényleg szereted a vőlegényed, én a helyedben nem beszélgetnék tovább a munkatársával, hanem minden kapcsolatot megszakítanék vele. El fog múlni.

33/N

2019. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, a többinek is köszönöm a választ, de nem igazán tudtam figyelni kicsit agyhalott vagyok jelenleg. Megpróbálok nem beszélni vele annyit.
2019. ápr. 17. 15:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmondani nem szeretném, hogy tetszik, mert tudom, hogy szarul viselné, szóval inkább leküzdöm valahogy.
2019. ápr. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!