Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ez elég hülye kérdés lesz légyszi ne hurrogjatok le?

Völegényemmel 5 éve vagyunk együtt, teljesen elvagyunk, nincsenek gondjaink. Tökre szerelmes vagyok belé. De mostanában elkezdtem beszélgetni munkatársával elég sokat beszélgetünk és hát megtetszett. Lehet nem kellene vele olyan sokat beszélgetni ?

ápr. 17. 13:54  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt neked kell tudni hogy érdemes e beszélgetni vele. Viszont az sokatmondó hogy jól megvagy a vőlegényeddel, de megtetszett más. Nem ismerlek benneteket, nem is mondok véleményt, kár ilyenbe beleszólni idegennek. Én mindenképp az őszinteség híve vagyok, ezért elmondanám hogy megtetszett valaki. Így korrekt, aztán majd eldönti hogy benyeli vagy vége.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont ápr. 17. 14:05 Privát üzenet

Lehet nem kellene annyit egymás seggében lenni vagy megtanulni helyén kezelni a dolgokat. Mindegy melyiket választod, mind a kettő elég hatásos.

32/f

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 17. 14:26 Privát üzenet

Furcsa. Szerintem nem az a kérdés, hogy beszélni vagy nem beszélni. Inkább az, hogy mirōl szoktatok olyan sokat, hova terelōdik a téma.

Lehet barátias beszélgetésem valakivel, viszont ha túl lép a barátiasságon, akkor ott leállíthatom és szólhatok, hogy ne legyen tolakodó, pl. ne hozzon fel olyan bensōséges témákat, amit baráttól nem illik és ne bókolgasson.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont ápr. 17. 14:35 Privát üzenet
Most elmondok egy titkot: sok ember tetszhet egy embernek, de a hűség az mindig döntés kérdése. Egyszerűen van egy határ ( pl. beszélgetésnél), ahol nem kell tovább menni, hogy megkíméld magad a bonyodalmaktól.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 17. 14:44 Privát üzenet
Nekem is tetszik a fél világ, imádom a szép nőket, alkalmam is lett volna rá hogy félrelépjek, de sosem tettem! Van feleségem, elköteleződtem.A szexuális életünk nem tökéletes, nekem nagyobb étvágyam van, de ezen kívül nagyon szépen élünk. Minden nap legalább egy félórát adj magadnak, ne hallgass zenét, ne nézz semmit, ne nyomkodd a telefonod, hanem gondolkozz, elmélkedj. Hidd el, nagyon hatásos!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont ápr. 17. 14:56 Privát üzenet
Szerelmes valakinek nem tetszik meg csak úgy valaki. Ha igen, akkor nem a párjába szerelmes.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont ápr. 17. 15:13 Privát üzenet

Tetszhet valaki a párod mellett, ezzel nincs baj. Abból viszont lehet baj, ha szándékosan keresed a harmadik társaságát. Mint írták itt korábban: a hűség egy döntés. Ha te úgy döntesz, táplálod ezt az érzést az új ember felé, akkor afelől döntesz, hogy aláásod a meglévő kapcsolatodat. Ha tényleg szereted a vőlegényed, én a helyedben nem beszélgetnék tovább a munkatársával, hanem minden kapcsolatot megszakítanék vele. El fog múlni.

33/N

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont ápr. 17. 15:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó igazad van, a többinek is köszönöm a választ, de nem igazán tudtam figyelni kicsit agyhalott vagyok jelenleg. Megpróbálok nem beszélni vele annyit.

# 8/9Időpont ápr. 17. 15:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elmondani nem szeretném, hogy tetszik, mert tudom, hogy szarul viselné, szóval inkább leküzdöm valahogy.

# 9/9Időpont ápr. 17. 15:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon hülye voltam, helyre lehet még hozni? 18/F
Láttam egy filmet, amiben én egyetértettem a férfi érzelmeivel, de pont arra gondoltam, hogy a hülye gyakoris gárda tuti a másik nőt választaná a helyében. Leírom, milyen volt a két nő. Szóval?
Tetszik egy ismerősöm, de mint kiderült, neki én hülye okok miatt nem. Szerintetek ebből még van visszaút?
Csak egy hülye, béna, idegesítő hapek, béna barna hajjal és unalmas barna szemekkel, szóval mondjátok meg, miért rá gondolok már megint?
Miért van ez? Vagy csak én lennék ennyire hülye?
Hülye módszer lenne ez, hogy leellenőrizzem az érzéseimet?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!