Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy fiút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Megismertem egy fiút az interneten. Szóba került már az első randi de közben kiderült hogy dohányzik. Csak hogy én nem szeretem a cigit se füstöt se a füstszagot. De nagyon tetszik szerintetek ennek ellenére randizzak vele?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Ne randizz vele.

Én nem jönnék össze ilyen emberrel, akármilyen jól néz ki, akkor se.

2019. ápr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Leszokni a kedvedért nem fog. A te választásod, hogy mit viselsz el.
2019. ápr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Az én párom is azt mondta hogy nagyon utálja a dohányosokat. Már 3 éve együtt vagyunk. Megszokta. Mindenkinek vannak rossz szokásai, neki ez.
2019. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Nőknek is csúnya a cigi meg férfiaknak is. De nyilván a cigi mellett alkohol is van, a kettő általában együtt jár. Szerintem senki kedvéért ne menj cigis közelébe, ezzel magadnak teszel rosszat.
2019. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyszer mindenképpen randizz vele. Élőben egészen más az ember. Könnyebb lesz eldönteni, hogy megéri-e elviselni a cigit vagy nem.
2019. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Akkor randizz vele, hogyha elfogadod, hogy dohányzik. Nem fog leszokni a kedvedért. Most még az elején, ha megtudja, hogy téged zavar, akkor lehet, hogy oda fog figyelni rá, hogy a közeledben ne gyújtson rá, rágó, kézfertőtlenítő, meg minden eszközzel a füstszag megszüntetése lesz a célja.

Aztán később már nem fogja érdekelni, miután megkapott.

"Így ismertél meg!"

2019. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Na most álljunk meg. Nekem is olyan barátnőm van aki nem dohányzik és nem szereti, én dohányzom. Egyszeruen oldom meg, mellette nem gyújtok rá, csak mikor egyedül vagyok.
2019. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

És ha komolyra fordul, és együtt fogtok élni?

2019. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm annak idején leszokott miattam a cigiről. Nem én erőltettem, az ő döntése volt. Tehát bármi lehet. Ha ott lesztek és akartok kapcsolatot, ezt meg lehet beszélni szerintem.
2019. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a párom miatt leszoktam a cigiről rögtön a kapcsolatunk elején. Jó döntés volt. L
2019. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!