Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy személy úgy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy személy úgy szerelmes egy másik személybe, hogy alig beszéltek két szót? Tehát nem ismeri az illetőt?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 25. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem értem ennek mi köze hozzá?

Hozzád szólt, te meg "belezúgtál"?

2019. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem én, a barátom állítja.
2019. ápr. 25. 22:07
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet ilyen, sokakkal megesik, és simán lehet nagyon mély, őszinte, évekig tartó reménytelen szerelem. Velem is megesett már. Csak az a baj vele, hogy ilyenkor az ember igazából nem a másikba szerelmes, hanem egy elképzelt, idealizált képbe, egy álomvilágba, ami nagyon nagy valószínűséggel teljesen más, mint a valós személy. Jó esetben egyszer megismeri az ember közelebbről a másikat, és összedől a felépített légvár, és tovább tud lépni.
2019. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%
Tényleg igaz, hogy a szem a lélek tükre; meg az arckifejezése, meg a kisugárzása is lehet olyannyira megnyerő valakinek. Meg még ugye hogy pl a lélek érzi, hogy előző életükben már összetartozhattak akár, vagy csak úgy simán közel állhattak egymáshoz.
2019. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet de általában azert nem mondjak szerelemnek mert ha meg ismeri akkor általában kicsit-nagyot csalódni fog és ez a szerelem tovaszál de persze vannak kivételek!
2019. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

En sosem hittem benne,amig meg nem tapasztaltam..

Ugyhogy nagyon ritka az ilyen,de letezik.

2019. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igy igaz ez tényleg olyan hogy meg kell tapasztalni
2019. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!