Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem kezdek beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kezdek beleszeretni valakibe akibe nem kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok (lány vagyok) és hát sok új embert ismertem meg. Megismertem egy srácot, felettem jár aki már az elején is nagyon szimpatikus volt. Amugy is tetszett, vonzónak tartom de ahogy egyre jobban ismertem meg rájöttem hogy egy nagyon különleges ember, fantasztikus személyisége van.

Igazából sosem mutattam ki nagyon felé hogy nekem bejön,mert nem is agyaltam túl a dolgot. Úgy voltam vele hogy igen tetszik, meg nagyon bírom de eleg ritkán találkozunk így nem volt különösebb probléma. Az utóbbi hetekben többször is összefutottunk véletlenül, beszélgettünk és kezdem azt érezni hogy kezdek beleszeretni. Nem igazán mutatott olyan érdeklődést irántam szóval nem szeretnék pofára esni így beleszeretni sem akarok de egyre nehezebb lesz, mert azon kapom magam hogy sokat gondolok rá, stb. És nem akarok ilyen helyzetbe kerülni.

Mit tegyek hogy ne erősödjön ez? Tudom hogy nem lehet mindig mindent irányítani, meg lefoglalom magam, csinálok programokat, dolgom is van elég de amikor egyedül vagyok nem tudok mar másra gondolni.



2019. ápr. 26. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lett fejlemény? :)
2019. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán. Tenyleg nem kifogásokat akarok gyártani, de egyszer buliba összefutottunk es beszélgettünk de semki nagyon lenyegesről nem.

Aztán meg akkor amikor dolgozott, de ott sem igazán alkalmas a hely, idő hogy nagyon beszélgetni tudjunk.

Mindig nagyin kedves de ő mindenkivel az.

Szóval nem tudom hogy mit csináljak:D

2019. máj. 24. 20:25
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

# 5-ös jókat írt.

Nevezhetjük ezeket "füstjeleknek", de lényegében a finom flörtölést értjük ezek alatt. Pontosan ez ugyanis ez a flörtölés lényege: nem mondom ki direkt neked, hogy tetszel, de úgy viselkedek és úgy beszélek, hogy minimum sejtsd, hogy vevő vagyok rád.


Ráadásul sokkal hatásosabb is, mint odaállítani valakihez, hogy szia, tetszel. Ezek a játékok csak felkeltik még jobban a kíváncsiságot és a vágyakozást, és igen, az is, hogy agyalsz rajta, hogy a másiknak bajon bejövök-e, azért csinálja-e.


A flörtölés pont ez a fajta tánc a 2 nem között, amire vagy reagál a másik, vagy nem, és nyilván akkor jó, ha azonos fokon mozognak.


Nálam példa erre:

Egy munkatársam, akivel csak ritkán vagyok személyes kapcsolatban. Sosem mutatta ki, hogy bejövök neki, ugyanakkor a testbeszéd jeleiből már volt 2x is gyanús megérzésem,d e át is siklottam felette, mert apróságok voltak.


Aztán egy nap nekem is jött egy közvetlenebb email, amit lehetett így is érteni, meg úgy is. Én is ezen gondolkoztam, hogy most barátságos vagy flörtöl most velem? :D Nem gondoltam bele többet, reagáltam, de abból sem derült ki semmi az én részemről.


És 1-2 levélváltás követte, egy idő után már rendesen éreztem, hogy miről van szó. Később még kedvesebb volt és már személyes érdeklődés. Aztán már fel is dobott egy olyan kérdést, nagyon ki akarta ugratni szerintem már a nyulat a bokorból... :)


Aztán már elhangzottak a kedvességen túl bókok is, ott nyilván már egyértelmű volt teljesen még nekem is, hogy nem csak beképzeltem a szándékot. :D



Őszintén megmondom, sosem kellett több, ha tetszettem valakinek: elég volt a kedvesség, humor, rámosolygás vagy pillantások, érdeklődés kimutatása. Akinek tetszel, az úgy is kezdeményezni fog ezekre, ha akar tőled valamit.

2019. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jaj, füstjeles nagyon jókat írt. Nekem is voltak ilyenek. én pl. mindig kaptam apró ajándékokat (édesség) "hálából" meg elég közvetlen/félreérthető, (de nem szexuális) üzeneteket.
2019. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!