Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzódom az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom az idősebb férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A 20as éveimben járok, és nem tudom biztosra, de lehet belezúgtam a főnökömbe, aki sokkal idősebb nálam.

Nagyon jól megértjük egymást kommunikációból, teljes mértékben bízunk egymásban. Semmi nem történt köztünk, és nem is fog, viszont furcsa érzések kavarognak bennem.

Szerintetek mire fel alakul ki ez a pszihika betegség, zavar, hogy szexuális és lelki részről is kavarognak bennem az érzések?

Szerintetek ez milyen betegség?



2019. máj. 16. 23:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem a kor itt a mérvadó. Hanem az, hogy ideális pasi egyébként. Nem a kora miatt vonz, hanem a tulajdonságai miatt.
2019. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valóban nem biztos, hogy a kora a lényeges.

Egy főnök sok dologért lehet vonzó egy nő szemében, vagy mert hatalma van, vagy mert határozott, vagy mert döntésekre képes, vagy felelősségteljes, stb.

2019. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
43%
30 évvel idősebb? Hm. Nem rossz. 50+os faszi farkalhatja a huszonéves nőcit.
2019. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
31%

"Az tetszik benne hogy sok bennünk a közös és megértjük egymást."


Ilyen emberből millió van még. Jézus, te tényleg creepy vagy.

2019. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szűz xD.

+ ha intelligens lennél, ami nem vagy, nem a helyesírásomban keresnél hibát, hanem próbálnál intelligensen a kérdésre válaszolni

2019. máj. 16. 23:21
 16/31 A kérdező kommentje:

1. Engem nem farkalnak meg így, nincs szükségem szolgáltatásokat nyújtani pénzért cserébe mert van elég.

2. Mindenki magából indul ki, lehet te farkalnak vagy teged farkalnak

3. Mondtam az elején hogy furcsa ez az egész, nem kell pszihopatának hinni.

2019. máj. 16. 23:27
 17/31 A kérdező kommentje:
Te farkalsz*
2019. máj. 16. 23:29
 18/31 anonim ***** válasza:

"AZ ANYAGI HÁTTÉR UGYANAZ"


Igen? Tehát akkor még se lakása, se kocsija, vagy ha mégis akkor még fizeti vagy örökölte a régi járgányt, ahogy a 20 évesek szokták?


:D

2019. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Sok pénze van, ahogyan nekem is.

Gyakornok vagyok, nem a pénzért vagyok ott.

Van lakásom, pénzem, meg ami kell, de azért köszi hogy nem érted fel ésszel és el kellett magyaráznom :)

2019. máj. 16. 23:32
 20/31 anonim ***** válasza:
37%

#19


Jó, innentől legalább 1000%, hogy kamukérdés, tipikus "seems legit" fordulatokkal.

2019. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!