Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzódom az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom az idősebb férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A 20as éveimben járok, és nem tudom biztosra, de lehet belezúgtam a főnökömbe, aki sokkal idősebb nálam.

Nagyon jól megértjük egymást kommunikációból, teljes mértékben bízunk egymásban. Semmi nem történt köztünk, és nem is fog, viszont furcsa érzések kavarognak bennem.

Szerintetek mire fel alakul ki ez a pszihika betegség, zavar, hogy szexuális és lelki részről is kavarognak bennem az érzések?

Szerintetek ez milyen betegség?



2019. máj. 16. 23:07
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Az elején le tisztáztam. Megtetszett a főnököm aki jóval idősebb.

Mindketten gazdagok vagyunk. Nem basztunk meg és nem is szoptam le- csak hogy mindenki nyugodjon le és ne gyertek azzal hogy kamu. Emiatt mondtam hogy lehet pszihikai betegség.

2019. máj. 16. 23:41
 22/31 anonim ***** válasza:
9%

" le tisztáztam"


Hemzseg a helyesírási hibáktól a kommented, kérdés is. Ez akkora kamu, mint ide Lacháza. Vagy valóban ilyen emberek vannak tele pénzzel és jó állással? Szánalmas lenne.

Bocs, de az intelligens ember azt is nézi, hogy a másik milyen szóbeli és írott kommunikációban is. Magyarul, legyen már egy igényszint, elvárás magaddal szemben, hogy mit adsz ki a kezeid közül. Akár internet, akár a valóság.

2019. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
IPhone-om van, sorry, folyton átjavítja és szétválasztja a szavakat. Látszik, hogy életedben nem fogtál a kezedben még iPhone-t.
2019. máj. 16. 23:58
 24/31 anonim ***** válasza:
35%
Ha Te a 20-as éveidben jársz, akkor a főnököd az 50-es éveiben jár. Nagyon nagy a korkülönbség. Te az életed kezdetén vagy, nála pedig már a B oldal forog. Ha ilyen korú férfival jössz össze, sanszos, hogy pár év múlva nem feleség, hanem betegápoló leszel. De mindenképpen nagyapáddal fogsz együtt élni. Gondolj bele, Te a 30-as éveidben még egy ragyogó, érett nő leszel, ő pedig egy 60-as bácsika.
2019. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Pszichikai, pszichopata. Nem a muveltseged miatt vagy gazdag :D


Azert vagy belezugva, mert a hasonlo koru tapasztalt ferfiak tudjak, hogy kell kivaltani vonzalmat a nokbol. Mert ez tanulhato dolog. Bizony.

2019. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%
Én a minőség híve vagyok. Ezért van Huawei nálam, nem egy gagyi IPhone.
2019. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 11, 12 és a 24-és számú válaszolóknak!

A többi csak hablaty!

További jó éjszakát!


U.I.: mindenki magából indul ki, és itt a negatív kommentelőkhez szólok!

2019. máj. 17. 00:23
 28/31 anonim ***** válasza:
25%
Apa komplexus, létező betegség.
2019. máj. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"apakomplexus" nincs a betegségek nemzetközi osztályozásában - nem betegség.

Sőt, eddig még nem találtam olyan szakmai pszichológiai cikket, melyben szerepelne az "apakomplexus" kifejetés.

2019. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi nem történt köztünk és nem is fog."

Oh dehogynem. Úgy fog kezdődni hogy meghív egy kávéra, sütire, vagy valamilyen programra. Esetleg behív, hogy ott maradj túlórázni persze rajtatok kívül sehol senki. Esetleg kocsival majd ide-oda elvisz, mert "jófej". Hidd el hogy ha meg akarna kapni, akkor már megkapott volna simán, de egyenlőre várja a tökéletes alkalmat hogy bepróbálkozzon. Látja hogy tetszik neked, és azt is hogy csak kéreted magadat. Nem hinném hogy csak úgy "jófej" veled mert nő vagy. Figyeld csak meg hogy ez lesz. Már megvan a vonzalom, idő kérdése csak hogy összegabalyodjatok.

2019. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!