Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek, beszéljetek le róla!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek, beszéljetek le róla! Ugye, hogy ez így gáz?

Figyelt kérdés

16 évesen egy bulin megismerkedtem egy fiúval. Pár hétig randiztunk, de végül csak barátok maradtunk. Az évek alatt igaz barát lett, barmit meg tudtam vele beszélni, együtt jártunk sok programra. Ahogy az lenni szokott, én beleszerettem.

Már egyetemre jártunk, amikor kiderült, hogy pár hete a legjobb barátnőmmel összejárnak. A barátnőm mondta el, mert bűntudata volt, de azt mondta szerelmes. Neki megbocsájtottam, bár a kapcsolatunkra utána évekig rajtahagyta a nyomát. A sráccal meszakítottam a kapcsolatot. (Egyébként 3 hónapot voltak csak együtt)

2 évig nem beszéltük a pasival, aztán összefutottunk egy kávézóban, és újra beszélni kezdtünk. Egy évig barátság extrákkal voltunk, bár én ugye szerelmes is voltam.

Aztán én összejöttem a mostani párommal. Egy évig csak barátok maradtunk. Volt egy délutáni sétánk, amin a Duna parton megcsókolt, és azt mondta nem bír csak a barátom lenni.

El akartam érte hagyni a párom, de amikor elmondtam a barátnőmnek mi történt, szó szerint kinevetett, hogy el ne higyjem neki, mert egy hónapja megint vele múlatja az idejét. Nagyon rosszul esett, úgy éreztem átvertek. Így aztán megkértem, hogy többet ne keressük egymást.

Eltelt 1,5 év, én mindig a párommal vagyok. Szeretem, de nem szerelemmel. Jó vele, könnyű vele lenni. De persze a srác egy ideje megint keres. Az barátnőmmel az üzente, hogy nem tud elfelejteni. Nem válaszoltam eddig semmit. Újra felszínre törtek iránta az érzelmeim, de ezek után nem akarok vele lenni. Megalázó volt, amit tett. De szeretem....

Kérlek, őszinte vêleményt írjatok erről. Szerelem egy sęggfejjel, vagy biztonságos kapcsolat egy jófej férfival, de szerelem nélkül?



2019. máj. 22. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos: a mostani pároddal szakíts.. Ő csak egy pótlék neked, akit ráadásul megcsaltál, és érzelmileg folyamatosan csalsz.

Utána egy kicsit maradj egyedül, hogy átlásd a dolgokat a másikkal, ne rohanj rögtön hozzá.

2019. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Hallgass az eszedre! Hiába vagy szerelmes, ha csak sírás a vége. Ezt a link alakot az életedből is töröld ki!
2019. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nem vagy korrekt a mostani barátoddal. A srác meg egyértelműen hülyít, de úgyse fogod nekünk elhinni.
2019. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szét szívatja a fejed, szándékosan vagy sem. Lépj tovább, ne tedd tönkre egy rendes ember életét.
2019. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Tipikus r+banc, csóri csávót sajnálom a történetben (parod), a másik viszont nagy fazon, szétszivatja azt a hülye, ösztönlény fejeteket :D
2019. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem menj vissza a sráchoz, hadd verjen át és használjon ki megint. Megérdemelnéd. Gusztustalan módon átvered szerencsétlen barátodat, pont úgy, ahogy téged vert át anno ez a selejt, szóval tökéletesen összeillő páros lennétek két ilyen hulladék jellemmel. A barátod nem érdemli ezt, ebben biztos vagyok. Legalább ahhoz lenne tartásod, hogy egyedül legyél, amíg még mindig azt a férget szereted, de gondolom ez már derogált neked, nyomorult lotyó. Őszintén kívánom, hogy essél pofára, úgy tűnik eddig nem sikerült eléggé, különben meggondolnád, hogyan bánsz másokkal.
2019. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Én a te és a barátnőd helyében is, már réges rég elhajtottak volna a srácot. Nem igaz hogy nem veszítek észre már, hogy mind a kettőtöket hülyit! Miért nem zavarjátok már el a fenébe ezt a kis köcsögöt?
2019. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Magad sem tudod mit akarsz! Szánalmas. Rakd tisztába a fejedet. Ha te olyan emberre vágysz aki megalázott és bolondot csinált belőled akkor te erre vágysz, amire nyíltan azt mondom, hogy hülye vagy. Eldobni egy olyan embert aki 1,5 éve szeret, becsül. Ehhez külön gratulálni tudok! Ez a bajotok nektek nőknek! Minden jó, megkaptok mindent, ami egy normális kapcsolat alapja fenntartása, utána valami őrültség lejátszódik bennetek.


Remélem ha Neked nem, de legalább a srácnak lesz annyi esze, hogy észreveszi, hogy kihasználod, vagy megcsalod, és lapátra tesz!


De utána ne picsogj itt, hogy 20on x évesen miért nincs normális kapcsolatod, meg miért nincs normális férfi!

2019. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Nőként írom, neked tényleg ennyire nincsen tartásod?


"El akartam érte hagyni a párom..." >>> "Nagyon rosszul esett, úgy éreztem átvertek" >>> "Eltelt 1,5 év, én mindig a párommal vagyok."

Ezt így olvasd már el egymás után többször kérlek. Téged átvernek, ez rosszul esik, mellette viszont te pontosan ugyanúgy átvered a párod!

Én nem vagyok meglepve, hogy vonzódsz egy ilyen undorító pasihoz. Ugyanaz vagy, csak nőben.


"Megalázó volt, amit tett. " - mivel jellemeznéd a saját magatartásodat, amit évek óta művelsz a pároddal/párod mellett?


" Szerelem egy s...fejjel, vagy biztonságos kapcsolat egy jófej férfival, de szerelem nélkül?"

És még felmerül benned ez a kérdés? Ha lenne egy csepp jóérzés benned, már régen elhagytad volna a párod. Ha egy csepp eszed is lenne mellé, akkor a s...fejjel többé nem állnál szóba. Nem liánoznál egyik kapcsolatból a másikba, hanem önmagadra koncentrálnál, önismeret, önfejlesztés.


Mivel viszont kiderült, hogy sem jóérzés nincs benned, és az eszedet sem bírod használni - még idejössz vadidegenektől megkérdezni, hogy melyik opciót válaszd! - így én azt javaslom neked, hogy válaszd a s...fejet. Tökéletes páros lesztek, nagyon összeilletek, gratulálok!


"De persze a srác egy ideje megint keres. Az barátnőmmel az üzente, hogy nem tud elfelejteni." >> ezt egyébként akkor üzente a barátnőddel, amíg éppen ki be járkált a p.....jában?

2019. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Mit keresel a felnőtt kategóriában? Tini vagy nem?
2019. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!