Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek, beszéljetek le róla!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek, beszéljetek le róla! Ugye, hogy ez így gáz?

Figyelt kérdés

16 évesen egy bulin megismerkedtem egy fiúval. Pár hétig randiztunk, de végül csak barátok maradtunk. Az évek alatt igaz barát lett, barmit meg tudtam vele beszélni, együtt jártunk sok programra. Ahogy az lenni szokott, én beleszerettem.

Már egyetemre jártunk, amikor kiderült, hogy pár hete a legjobb barátnőmmel összejárnak. A barátnőm mondta el, mert bűntudata volt, de azt mondta szerelmes. Neki megbocsájtottam, bár a kapcsolatunkra utána évekig rajtahagyta a nyomát. A sráccal meszakítottam a kapcsolatot. (Egyébként 3 hónapot voltak csak együtt)

2 évig nem beszéltük a pasival, aztán összefutottunk egy kávézóban, és újra beszélni kezdtünk. Egy évig barátság extrákkal voltunk, bár én ugye szerelmes is voltam.

Aztán én összejöttem a mostani párommal. Egy évig csak barátok maradtunk. Volt egy délutáni sétánk, amin a Duna parton megcsókolt, és azt mondta nem bír csak a barátom lenni.

El akartam érte hagyni a párom, de amikor elmondtam a barátnőmnek mi történt, szó szerint kinevetett, hogy el ne higyjem neki, mert egy hónapja megint vele múlatja az idejét. Nagyon rosszul esett, úgy éreztem átvertek. Így aztán megkértem, hogy többet ne keressük egymást.

Eltelt 1,5 év, én mindig a párommal vagyok. Szeretem, de nem szerelemmel. Jó vele, könnyű vele lenni. De persze a srác egy ideje megint keres. Az barátnőmmel az üzente, hogy nem tud elfelejteni. Nem válaszoltam eddig semmit. Újra felszínre törtek iránta az érzelmeim, de ezek után nem akarok vele lenni. Megalázó volt, amit tett. De szeretem....

Kérlek, őszinte vêleményt írjatok erről. Szerelem egy sęggfejjel, vagy biztonságos kapcsolat egy jófej férfival, de szerelem nélkül?



2019. máj. 22. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

Én nem fogok ilyen nyersen fogalmazni, mert egy kicsit hasonlót én is éltem át a kapcsolatomban - bár én nem léptem a fellángolás felé, de ha őszinte akarok lenni, volt olyan időszak, amikor tudom, hogy ha lépett volna a másik, akkor valószínűleg szakítok.


Annyiban hasonló a sztori, hogy az én esetemben is ahogy jobban megismertem azt, aki ezeket az "érzéseket" kiváltotta belőlem, úgy láttam, hogy mennyivel más is az az ember, mint az a kép, amilyennek gondoltam..

Persze a kiábrándulás itt sem volt meg, pedig ha a párom mellé raktam, a párom sokkal többet ért.


Én is megszakítottam a kapcsolatot ezzel a sráccal- bár előtte sem kerültünk túl közel, nem kerestem, pláne nem barátkoztam vele.. Vagyis próbáltam egy haveri szintet belőni persze, mert teljesen nem kerülhettem, de csak szenvedtem.


Úgyhogy én tényleg megszakítottam ezt a minimális kapcsolatot is vele, mert beláttam hogy a minimális haverkodás sem tesz jót. Te itt rontottad el.


Másfelől mindig is utáltam, amiért így megh_lyített, pedig emberileg félreismertem az elején, és mostanra már inkább taszít, és haragudtam is magamra. Én a páromat választottam végül, őt kizártam. De csikicsukival, haverkodása mai napig nem férne bele, mert nagyon erős vonzalomról van szó. Annyi taszító dolgot találtam a másikban, hogy én tudtam, hogy nem működne közöttünk amúgy sem.


Fiatal vagy még ( bár én sem vagyok idős), vállalhatod, hogy megégeted magad, ha szeretnéd. Szakíthatsz a barátoddal, és megélheted a lángolásodat, ha ezt akarod. Amúgy is ezért van még valószínűleg meg ez az érzésed a párod mellett is, mert erre éhezel, ez hiányzik a kapcsolatodból.


De ha a párod mellett maradsz, akkor tapasztalatból mondom, hogy zárd ki teljesen,ne idealizáld. Tehát határozd el magad és konzekvensen tarts is ki magad mellett...

Viszont, ha nem szűnik meg ez a dolog, akkor talán jobb lenne szakítani, mert valószínűleg kevés lesz egy életen át a szerelem nélküli kapcsolat, amiben csak úgy elvagy.

2019. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi srácok! Pont erre volt szükségem!

Igazatok van, megszakítom vele a kapcsolatot, sőt, a barátnőmmel is. Hát milyen barátnő az ilyen?! Tudta, hogy szeretem, mégis aláfekszik?!

Hálat adok a páromért, és ezután mégjobban fogok igyekezni, hogy mindent megadjak neki. Vannak felé érzelmeim, hiszem hgy ebből még csodás jövőnk lehet. Ő a legjobb férfi, akit nő maga mellett akarhat.

2019. máj. 23. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!