Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van velem? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit lehet tenni ez ellen, ha egyáltalán lehet?

Néhány hónapja megismertem egy lányt és talán ő volt az első akit igazán szerettem. De aztán elköltözött és megszakított velem pillanatok alatt minden kapcsolatot! Ez idáig rendben is van mert én olyan ember vagyok aki nem úgy fogja fel ezeket a dolgokat mint mások! Konkrétabban? Volt több szakításom, évekig nem beszéltem szüleimmel stb. stb. Ez mind egy másodpercre nem vette a kedvem és másnap már ugyan úgy éltem jókedvűen és önzően az életem! Mert igen az vagyok, mindig is saját magam helyeztem előtérbe, de ez mindegy is! Viszont nem tagadom ez egy kicsit megviselt mert tényleg szerettem őt, de a döntését elfogattam!

Viszont itt jön a probléma! Már 2 hónapja hetente többször vele álmodok és a hétvégén lett volna egy jó lehetőségem kefélni, ha nem rá gondoltam volna rögtön és mondjuk feláll a másik csajra! Na ez már probléma a javából nem is kicsi!!!


2019. máj. 22. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Utazz el hozzá hétvégén. Nyomozd ki ismerősökön keresztül merre lehet és majd ott improvizálsz valamit hogy jó látni őt. Majd a szitu hozza és valamerre billenni fog a kapcsolat.legalabb nem lesz tovább ez a tépelődés magadban
2019. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igazad van, de ezzel a nyomozósdival már így is úgy érzem, hogy csak tovább égetném magam! Mert el nem tudnád képzelni miket megtettem, hogy ezekhez hozzájussak, de sokra nem mentem ezzel sem!

2019. máj. 24. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!