Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, tudtok úgy szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tudtok úgy szeretni egy nőt, hogy őszintén CSAK bele vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Nem kívántok meg mást, nem törődtök bele abba ami van, hanem azzal az emberrel vagytok aki a legfontosabb nektek. Aki nem csak kompromisszum, hanem a főnyeremény. Létezik még ez a fajta erős kötődés? Vagy minden csak a szex meg a minél kerekebb fenekek?


Én nő létemre kezdek ebben kételkedni. A férfi, akibe szerelmes voltam, számomra sokkal több volt, mint egy jóképű valaki. Szerettem a világnézetét, minden mozdulatát, azt hogy milyen ember. Van a másik nem részéről is effajta szerelem?


Csupán kiváncsiságból kérdezem, mindenféle rosszindulattól mentesen.:)



2019. máj. 25. 22:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Persze. Erről szól a szerelem nem? mikor csak ő hozzá vonzódsz. A külső fontos, ezt nem lehet bonyolítani, viszont létezik olyan, mikor azért tetszik meg a személy külseje még jobban mert olyan belső tartozik hozzá, ami téged eszméletlenül vonz...stb 22/F
2019. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%

Azt hiszem, én nagyon szerencsés vagyok. A férjem soha nem nézegetett más nőket. Sokszor én mutattam neki helyes lányokat, de mindig talált valami hibát bennük. Az egyetlen, akire egy ideig féltékeny voltam (ok nélkül), az előző felesége volt. Annak idején a "jóakaróim" riogattak, hogy ha elhagyta a feleségét, engem is el fog hagyni. Nem így lett. Szégyellem beismerni, de ebben a vonatkozásban ő sokkal megbízhatóbb, mint én.

71N

2019. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
én meg azt vettem észre, hogy a nőknél sokat számít a férfi sikeressége a szerelem kialakulásánál
2019. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a párom is egy ilyen férfi szerencsére :)
2019. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
17* számodra a csajod egy főnyeremény, te meg a barátnődnek valószínűleg egy csapás vagy. úgyhogy az is benne van a pakliba ha kacsingatsz meg a nyelved pörgeted az utcán rád néző csajokra úgy ki vág hogy a lábad se éri a fődet ez lesz csak a nézet eltérés wazze
2019. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23* igazad van. ha van a férfinál sikeresség van nő, ha nincs sikeresség akkor meg marad a jobb kéz. mint nő. recskáné
2019. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ilyen a természetem, képtelen lennék két különböző hölgybe egyszerre szerelmes lenni. Bár ebbe közbe is játszhat, hogy hosszútávra keresek és az őszinte embereket szeretem (kapcsolatban főleg).


21

2019. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!