Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeretne velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne velem randizni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon csinos lány, de tényleg hosszú” világos barna haj, kék szemek, gyönyörű.

Még csak 3 alkalommal találkoztam vele személyesen. Akkor kedves volt, a barátai is. De miután rairtam azt kérte, hogy hagyjam békén.

Már nem bírom, annyira kell nekem. Csak róla álmodok, már-már étvágyam sincs.

5 hónapja próbálom rávenni, hogy legalább egy teára üljünk be, vagy sütit enni, de mindig lekoppint.

Amikor másodjára találkoztam vele, megöleltem és megcsolotam a kezét, erre ellökött magától.

Hogy tudnám rávenni hogy eljöjjön velem? Nagyon szeretem és úgyéreztem, hogy igen... ő egy nehéz eset, de annál jobban kell nekem!



2019. máj. 27. 12:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdés ami megfogalmazódott bennem az, hogy:- Hány éves vagy?
2019. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy az annyira lényeges lenne
2019. máj. 27. 13:33
 13/35 A kérdező kommentje:
A lány 19 éves
2019. máj. 27. 13:47
 14/35 A kérdező kommentje:
Már nem kiskorú
2019. máj. 27. 13:48
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy képes felfogni,hogy nem kellessz neki? Ne legyél már ennyire pióca! Egyszer volt az életemben ilyen pasi. Szépen elérte azt,hogy már csúnyán beszéljek vele annyira nyomult.Ez olyan szánalmas
2019. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
92%

Szánalmas vagy. A NEM AZ NEM!

Én is mindenkivel kedves vagyok, akivel találkozok, mégse jönnek be.

Az a lány jobbat érdemel, mint egy ilyen akaratos nyomit, mint te.

2019. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Ohoh..

Én nem vagyok pióca, csupán tetszik egy lány aki nem akarja bevallani, hogy tetszem neki!

Én felnőtt vagyok, semmi kedvem átlagos és kis hülye ku***k után rohangálni. Úgyéreztem, hogy ő elérhető csak egy kicsit makacs. Fogalmatok sincs, hogy milyen jó nő. A feneke, mellei...szép arc, száj... mindig egy bizsergető érzés fog el ott lent, ha rágondolok. Szeretem őt.

2019. máj. 27. 14:27
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora trollt. XD

Fogadok valami 60 éves papa aki a fiatal csajokra pályázik, és túl ostoba egy "nem" megértéséhez.

2019. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Nem 60 éves , közel sem. Csak a lányt szeretném, semmi mást.

Ő legszebb, csinos egyszerűen tökéletes

2019. máj. 27. 14:40
 20/35 anonim ***** válasza:
84%

"Én nem vagyok pióca, csupán tetszik egy lány aki nem akarja bevallani, hogy tetszem neki!"


Mert NEM tetszel neki! Fogd már fel!


https://www.youtube.com/watch?v=ZuykWQRQemU

2019. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!