Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeretne velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne velem randizni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon csinos lány, de tényleg hosszú” világos barna haj, kék szemek, gyönyörű.

Még csak 3 alkalommal találkoztam vele személyesen. Akkor kedves volt, a barátai is. De miután rairtam azt kérte, hogy hagyjam békén.

Már nem bírom, annyira kell nekem. Csak róla álmodok, már-már étvágyam sincs.

5 hónapja próbálom rávenni, hogy legalább egy teára üljünk be, vagy sütit enni, de mindig lekoppint.

Amikor másodjára találkoztam vele, megöleltem és megcsolotam a kezét, erre ellökött magától.

Hogy tudnám rávenni hogy eljöjjön velem? Nagyon szeretem és úgyéreztem, hogy igen... ő egy nehéz eset, de annál jobban kell nekem!



2019. máj. 27. 12:55
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Miért keruljem? Csak azért mert tetszik és szeretném, hogy legalább egy kávézóba üljünk be, semmi több csak beszélgetni szeretnék vele.

2019. máj. 27. 15:15
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kamu.

Rengeteg ilyen vény és perverz emberek vannak, ártatlan lányokat kihasználnak.

Szörnyűek az ilyen emberek(állatok), erőszakos viselkedés, molesztálás stb.

Egyik ismerősöm barátnőjét egy ilyen állat erőszakolta meg, leitatta és az állat lakásán kötött ki. Szegény lány, azóta fél egyedül az utcán.

2019. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért mert tetszik és szeretném, hogy legalább egy kávézóba üljünk be, semmi több csak beszélgetni szeretnék vele."


Ne kamuzzál már, hogy csak beszélgetni szeretnél vele, aztán meg békén hagynád! Te magad írtad, hogy esténként a fenekére gondolsz és bizsereg a kis kukacod! Nyomorult, zaklató kiéhezett vén fütyi vagy! Hagyd békén azt a lányt!

2019. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

A nem, az nem-et jelent.

Értjük, hogy szép, meg töméletes, de nem akar téged. Ha akarna bármit is, akkor elfogadta volna a meghívásodat.

Van egy nagyon "kedves" kis történetem 20 éves korom körülről, ami nagyon emlékeztet erre a helyzetre. Volt egy pasi, akivel egy társaságban ismerkedtem meg. Kedves voltam vele, beszélgettünk párszor. Mindenkivel kedves vagyok és ha van közös téma szívesen beszélgetek bárkivel. A srác ezt biztatásnak vélte, randira hívott. Mondtam neki, hogy nem szeretnék vele kettesben találkozni. Szinte minden nap véletlenül arra járt, amerre én, írogatott, ajándékokat hozott stb. Ő ezt udvarlásnak hívta, én meg zaklatásnak. Mindig azt mondta, hogy érzi, hogy én is vonzódom hozzá, csak magamnak nem merem bevallani. Hiszen olyan jót beszelgettünk és "melegen" mosolyogtam rá. Állítólag küldtem a jeleket, hogy nekem is bejön.

Ekkor már annyira undorodtam az amúgy elsőre kedvesnek tűnő, viszonylag jóképű pasitól, hogy hányni tudtam volna, amikor csak megláttam. Még akkor is csak nevetett, amikor már nem voltam kedves, hanem megfenyegettem, hogy feljelentem zaklatásért. A dolog úgy ért véget, hogy elmondtam a bátyámnak, aki két nagyobb darab haverjával az oldalán elbeszélgettek vele. Nem tudom, hogy mi volt a téma, de azután a fiatalember már nem is köszönt nekem. Ma is csak úgy emlékszem rá, mint valami szemét alakra, aki nem volt hajlandó elfogadni a NEM-et.

Dolgozd fel, hogy ne érdekled a lányt és lépj tovább, ha nem akarod, hogy csúnya vége legyen az udvarlásodnak.

2019. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Shenrom25 válasza:
0%
En csak azt nem ertem h a lanyokert kuzdeni kell hogy beled szeressenek nem de ? Akkor tik kommentelők nem kuzdottetek a kiszemelt csajért ? A kérdezőnek is akkor kuzdenie kell a lányért ha már ennyire tetszik neki, én is szeretnék egy lányért kuzdeni ha lenne kiért..
2019. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!