Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Magyar nő, arab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Magyar nő, arab férfi

Figyelt kérdés

Barátnőm összejött egy arab férfival. Állítólag nagyon odavannak egymásért, de én kicsit féltem a csalódástól.

Az arabok nagyon tudnak udvarolni,az tény. Még az elején vannak a kapcsolatnak. Nyelvi nehézség is van, de azt mondja, megoldják.


Legyen boldog tényleg azt kívánom,az ő élete, bele sem szólok,csak hát nem tudom. Elgondolkoztam ezen.


2019. máj. 28. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Mind külsőre, mind viselkedésre a helyi kisebbséget idézik.


De mindenkinek a saját belátása szerint kell választani. Ő vállalta. Az ő dolga. Lehet ráfarag, de az is az ő dolga amíg nem történik törvénybe ütköző dolog.

2019. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
hanyadik lesz a feleségek sorába azt tudja már?
2019. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Az ilyen nem nő!
2019. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Baromi veszélyes. Teljesen más kultúra, ahol a nőnek kuss a neve. De majd megtapasztalja a saját bőrén a kedves barátnőd.
2019. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem rosszabbak mint az a bizonyos helyi kissebség...
2019. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
A személyi igazolványát oda kellett már adni, vagy csak az esküvő után?
2019. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem kell sztereotípiákban gondolkozni. Sablonos, pc szöveg, de mindenhol van mindenféle ember, jó-rossz, ilyen-olyan. Én egyedül a nyelvi nehézségekre mondanám azt, hogy problémás lehet. Bár nem tudom, hogy ez konkrétan mit jelent, mert akár még magas szintű, magabiztos nyelvtudással is akadhatnak félreértések amiket nem nagyon lehet maximálisan kiküszöbölni. Valamint nekem pl. ahhoz is kellett idő, amíg megszoktam, hogy rendszeresen idegen nyelven kell kommunikálni a hétköznapokban, mert ezekben a szituációkban inkább a magyar volt a természetes. Nekem is arab párom volt amúgy. Ott kezdődött a dolog, hogy ő kb. annyira volt muszlim, mint én keresztény... Soha egy rossz szót nem szólt hozzám, nemhogy pl. bántott volna vagy bezár, elrabol stb. Van pár arab ismerősöm, magyar-arab párok is és a környezetemben sehol nem volt példa bármilyen erőszakra stb. Ezek a példák azért eléggé szélsőségesek és szerintem nem szabad így hozzáállni, mert akkor ennyiből mindent így kellene kezelni és az utcára ne menj ki. Persze, előfordulhat, hogy negatív lesz a kimenetele, de ehbez nem kell arab párt választani.
2019. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Összeházasodtam muszlim szertartás szerint egy szudánival aki már itt született, a családjának itt van vállalkozása.

3 év rokonlátogatóba utazott, 2 hónap múlva azzal jött haza hogy én leszek a második feleség, ugyanis közben megnősült odakint.

Szóval erről ennyit.

2019. máj. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Az arab kultúrában a nem hithű muszlim nők mind k.urvának vannak tekintve, szóval gratulálok a barátnőd éleslátásának. hogyha szeretnél hozzájárulni ahhoz a jövőhöz, ahol az erőszak nem abszurd, hanem standard problémamegoldási forma, akkor nagyon jó ötlet
2019. máj. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Egy kis ideig a latin szeretőt játszák , aztán elő bújik az a vad szektás muszlim lény is ami a valódi személyiségük.. A szerelem a barátnőd részéről inkább drága kövek aranyok utáni vágyakozás , de mikor majd rabszolgát csinál belőle a faszi akkor lesz csuhaja..


Amúgy akinek ennyire tetszenek az arabok 100/100 hasonmásokat talál a romák között, jah hogy azoknak nagy részének csak drága vörös reze van, ez itt a bibi .. hmmm

2019. máj. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!