Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érveket tudsz felhozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érveket tudsz felhozni a komoly párkapcsolat kialakítása mellett?

Figyelt kérdés

Képes vagy meggyőzni szilárd bizonyítékokkal, hogy a komoly kapcsolatok jobbak, mint a szexkapcsolatok, vagy a laza kapcsolatok? Amennyire én látom, semmiféle bizonyíték nincs erre, csupán HATALMAS DIVAT az egész, az emberek meg követik, mint a szanaszét szaggatott farmert. :D


Az észszerű érvek száma a komoly kapcsolatok mellett: 0


Tudsz mondani érveket, vagy magad is elismered, hogy egy értelmetlen dologban hiszel?


2019. jún. 6. 07:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

nos, akkor a lehető legkeményebb módszerekkel fellépek, = kiírod gyakorira, arc és név nélkül, és órákig hisztizel.

Respect öcsém, ku.rva kemény vagy. 👍

2019. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Fáj a gyengeséged, és átfordultál támadóba. Elárulom, a sánta kutyát sem érdekli hogy te prostizol, vagy otthon vered ki magadnak. Neked ez a két alternatíva maradt. Hogy más meg hogyan éli az életét, az meg neked ne fájjon.


Mindenkinek megvan a saját világa, itt ha valaki győzködni akarja a másikat, az te vagy. Bocsi, de én csak kiröhöglek.

2019. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Reakcióim:


1. Nem prostizok, sosem vettem igénybe a szolgáltatásaikat, mert nincs rá szükségem, és nem illik hozzám. Erről többet szükségtelen beszélni.


2. Hogy kin kísérletezek, és kin nem, azt senki sem fogja nekem megmondani. Hiszek ugyanis abban, hogy amit teszek, az jó.


3. Az, hogy fellépek a hülyeség ellen, nem csak a GYIK-ezért jelenti. Egy kocsmai beszélgetés alkalmával is simán kiosztom a vitafelet úgy, hogy arról koldul.


4. Egy komoly kapcsolat akkor jó, ha a felek szeretik, tisztelik egymást, stb... - mondja a válaszoló. Én úgy látom, hogy nem szeretik, és nem is tisztelik egymást, társadalmi nyomásra, meg érdekből vannak együtt, amihez társul egy nagy adag fellángolás, amely a szeretet illúziójába ringatja a megfáradt embereket. A szerelmespárok szétszakítása és a komoly párkapcsolatok sorozatos összeomlása rendszerint bizonyítja, hogy semmi sem igaz a hagyományos nézőpontból.

2019. jún. 6. 09:02
 14/25 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, szerintem erről inkább érdeklődj az általad említettek (Felház, legkevésbé sem szeretett kormányunk, vagy éppen a KDNP) honlapján.
2019. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy azt a 8. válaszoló kifejtette, a kapcsolat minőségén múlik minden.

Ettől függetlenül én sem vagyok már kapcsolatpárti, rá kellett jönnöm (túl későn),hogy nem való nekem, megfolyt az egész. Jobb egyedül. De nem tudom osztani ezt a hisztis sértődött kisgyerek álláspontot.

2019. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

. "Hogy kin kísérletezek, és kin nem, azt senki sem fogja nekem megmondani. Hiszek ugyanis abban, hogy amit teszek, az jó."


Hinni a felházban kell, csibém. Egy kapcsolat két emberes. Tehát ha te visszaélsz nők bizalmával, akkor egy kalap kaki is többet ér nálad. Ha a nők ebbe belemennek és nem akarnak tőled többet (amin nem lepődök meg) akkor élvezd az életet és legyél továbbra is laza kapcsolatban.


Ha annyi eszed nincsen, hogy minden ember más, és hogy az emberek többsége szeret állandó kapcsolatban élni, nem divatból, hanem mert ebben érzi jól magát, akkor rajtad "érvekkel" nem lehet segíteni. Annyit azért elmondok, hogy a gyerek érdeke egy normális család, ami szex kapcsolatból nem alakul ki. Ez az egyetlen érv amit talán te is fel tudsz fogni az egybites agyaddal.


Tudod, mi a fura? Hogy mi nem jövünk azzal, hogy mi a jó a szex kapcsolatban, pedig a többségünket nem vonzza. Tudjuk, mik az előnyei. A hátránya: gyakorlatilag minden. Azért mert te sérült vagy, nem tudsz elköteleződni stb még ne vetítsd ki a saját hülyeségedet a világra.

2019. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem csak vallásos hit létezik a világon. Hit nélkül át sem tudnál menni a zebrán sem, hiszen nem tudod bizonyítani, hogy valamelyik őrült a zöldnél nem nyomja tövig a gázt.


A többire feleslegesnek tartom reagálni, mert magától értetődő logikátlanság, olyan, mint amiket a női magazinokban lehet olvasni.

2019. jún. 6. 10:38
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Ja ha értelmes érvvel találkozol, akkor az logikátlanság. Így tényleg nem lehet érvelni. A felházat viccből írtam hogy téged idézzelek egy kicsit, de látom, nem csak érzelmi nyomorék vagy, hanem humorérzéked sincs. További jó hisztizést és önigazolást! :-)
2019. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Előbb megvárom a többieket is, hogy írnak-e érveket, aztán azzal együtt kivesézem. Nem fogok 5 percenként kommentet írni. Legközelebb majd később nézek vissza, most megyek, mert dolgom van.
2019. jún. 6. 10:50
 20/25 anonim ***** válasza:
56%

Azért akarsz öngyilkos lenni, mert nem értik meg az álláspontodat párkapcsolatok terén?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__9..

2019. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!