Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érveket tudsz felhozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érveket tudsz felhozni a komoly párkapcsolat kialakítása mellett?

Figyelt kérdés

Képes vagy meggyőzni szilárd bizonyítékokkal, hogy a komoly kapcsolatok jobbak, mint a szexkapcsolatok, vagy a laza kapcsolatok? Amennyire én látom, semmiféle bizonyíték nincs erre, csupán HATALMAS DIVAT az egész, az emberek meg követik, mint a szanaszét szaggatott farmert. :D


Az észszerű érvek száma a komoly kapcsolatok mellett: 0


Tudsz mondani érveket, vagy magad is elismered, hogy egy értelmetlen dologban hiszel?


2019. jún. 6. 07:02
1 2 3
 21/25 Rockarc ***** válasza:
89%

Nem veletlenul erzed magad evolucios zsakutcanak, az is vagy. Tudod az evolucio ugy mukodik, hogy rengeteg random valtozas erinti a genetikai allomanyt. Ezek nagy resze nem jo, kulonbozo problemakhoz vezet, neked a gondolkodasod lett selejtes. Nem baj, ez nem fog tovabb oroklodni. A hasznos mutaciot hivjuk fejlodesnek. Jopar eve mukodik hibatlanul.


Erv a komoly parkapcsolat mellett? Irtak mar paran, egyik sem tetszett. Az meg kulon mindent elmond rolad, hogyha fejbol tudod mi van a noi magazinokban. Ne forszirozd a temat, teged mindenki lebeszelne a komoly parkapcsolatrol. Sajnos sok embernek egyaltalan nem valo, de ido kell hozza, amig ez kiderul.


43F

2019. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
17%

Bár előbb leírtam már a véleményem, és le lettem pontozva, de akkor emelem a tétet.

30 vagyok, saját egzisztenciával rendelkezem, 7 számjegyű fizetés, sokat utazom, adok magamra. Volt már számos sok éves komoly kapcsolatom, és menyasszonyom is. Jelenleg vadítóan szép, és jófej 20 év körüli lányokkal van lazább / szexkapcsolatom, szuperül érezzük magunkat, mindenki azt kapja amire vágyik, szabadság, bizalom, jó szex, van kivel programokra járni, ha meg le kell lépnem pár hónapra kiküldetés miatt, akkor sincs dráma. Még évekig nem tervezek gyereket. Valaki győzzön már meg arról, hogy miért lenne nekem annyira jó a komoly kapcsolat? Próbáltam, megfolyt. Tudom, felelősségvállalás. Igy is annyi felelősség van rajtam, mint egy busznyi emberen. Ez az élet rendje, utódnevelés, satöbbi? Még ráérek. Szóval ja...

2019. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező, amit írok, nem bántásból írom. Minek bántanálak, hiszen nem tettél nekem semmi rosszat, nem is ismerlek stb.


A te jelenlegi érzelmi érettségi szinteden nincsenek támadhatatlan, vitathatatlan, "észszerű" stb érvek a komoly, hosszútávú, elköteleződés alapú párkapcsolatok mellett. Pont.


Hogy a jelenlegi érzelmi érettségi szintedet meg akarod-e valaha haladni, az nem derült ki a kérdésedből és a kommentjeidből.


Meg akarod?

2019. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Érzelmileg érettnek lenni nem azt jelenti, hogy elhiszem azt a sok baromságot, amivel mossák az agyamat.


Írjatok még egy pár érvet, aztán egy csokorba szedem a cáfolatokat.

2019. jún. 6. 17:26
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
"Érzelmileg érettnek lenni nem azt jelenti, hogy elhiszem azt a sok baromságot, amivel mossák az agyamat." Valóban igazad van, nem azt jelenti. Légy szíves, világosíts fel, te mit értesz érzelmi érettség alatt!
2019. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!