Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Önbizalomhiány vagy ez mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány vagy ez mi? Miért nem tesz érte?

Figyelt kérdés

A páromnak nem tetszik, hogy minden nap elmegyek edzeni. Ő is mehetne, de eszébe sem jut. Engem nem zavar, mert sosem volt elvárásom felé, hogy legyen sportos, mikor megismertem sem volt az. Magam felé pedig már előtte is az volt. Igaz, hogy mikor megismerkedtünk, akkor heti 2-3 alkalommal mentem plusz futottam esténként, de aztán elkezdett elég látványossá válni, és egyre többet mentem (nem testépítés, alakformálás jellegű). Most már minden nap járok.

Azt vettem rajta észre, hogy féltékeny. De rávenni nem tudom, hogy ő is elmenjen, pedig az öcsém jár férfi edzőterembe, mehetne vele. Nagyon sokszor veszünk össze emiatt és ilyenkor felhozza, hogy neki nincsen kedve mikor olyan hosszú munka után hazaér, meg megnézhetném magam, hogy mehetnék ennyiszer meg ilyen edzésekre, ha ő nem fizetné.

Ő magas, de nem sportos egy kicsit sem. Én is magas vagyok, 172 cm, mondtam neki a elején is, hogy nekem ez volt csak fontos, hogy magasabb legyen, a testalkata engem nem zavar (nyilán amíg nincsen elhízva olyan nagyon), súlyfelesleg nem zavar, szerintem egy férfin nem olyan gáz. Mégis sokat veszekszik velem. Normális a reakciója? Kevesebb az önbizalma? Más férfi ennek örülne, nem? Miért nincsen benne igény rá, hogy ő menjen?



2019. jún. 6. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a MINDEN este eljarassal van baja.

Hogy lehet igy veled pl spontan programot szervezni?



Btw. alap, hogy hagyunk regeneracios napokat minden edzestervben.

2019. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Minden nap edzeni túl sok, azzal lehet a baja, hogy semmi időtök együtt. Tudom milyen ez, heti 5x járok CrossFit-re, de kell a heti 2 pihi, mert egyrészről csak így fejlődik a szervezet, másrészt garantált a korai kiégés.

Ehhez az életmódhoz csak olyan pasi asszisztál, aki ugyanúgy sportmániás, mint te (és én).

30n

2019. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Heti 1-2 alkalommal kicsit lazább edzésre járok, azzal semmi gond :) és a programokkal sincsen gond, mert sokszor megyek reggel, amikor ő úgy sincs otthon.
2019. jún. 6. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező nálunk ugyanez volt. Reggel mentem, amikor ő már dolgozott, este igyekeztem kész lenni. De a gond az, hogy aki nem sportol így, nem fogja megérteni. Emellett a gondolom a kajával is szigorúbb vagy és az is feszkót okoz, hogy pl csak úgy elmenni egy spontán programra, kajálni nem lehet, mert a kajád stimmeljen.


30n

2019. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen megértelek. Én csak minden második este, vagy minden második délelőtt jartam ki futni, egy jó 1,5 órát. Nem tagadom hízlékony vagyok. Ő mindig csak veszekedett, féltékenykedett. Abba hagytam mikor szép formás lettem. Addigra, sokan csapták a szelet is. Itt meg egy csepp faluban gyorsan másként viselkednek a tények. Visszajött 20 kiló. Én meg álmodozom a futásról, szerettem. No meg azt hogy nem voltam dagi. Vagy ez, vagy az ebben az esetben.
2019. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én férfi vagyok, de képtelen vagyok megérteni, hogy egy férfi hogy viselkedhet így. Ha nekem lenne sportos párom, akkor ujjonganék neki és nemhogy lebeszélném, de még támogatnám és biztatnám is a sportban.

Azok a férfiak akik a nőket lebeszélik a sportolásról szimplán irigyek és féltékenyek, hogy a csajuk sportosabb mint ők, ennyit tudok mondani.


De, hogy őszinte legyek még nem volt pártkapcsolatom, tehát egyelőre ott tartok, hogy összejöjjön egyáltalán valami, de a sportos nők nekem mondjuk nagyon szépek.


22/F (és amúgy én is sportolok, amolyan szálkás izomzat-alkat vagyok 180cm-75kg, így hátha nagyobb esélyem lesz majd a sportos nőknél is :D )

2019. jún. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!