Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyan férfival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, aki nyitott kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 10:01
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
#19 én sem akarok szexkapcsolatot, mert 1. ne csak arra használjon valaki 2. megvan a kockázat, hogy szerelmes leszek.
2019. jún. 17. 11:41
 22/39 A kérdező kommentje:
#20 szingliként szeretek kalandozni, azzal nincs bajom. De kapcsolatnak számomra akkor van értelme, ha szerelmesek vagyunk és más nem érdekel.
2019. jún. 17. 11:43
 23/39 anonim ***** válasza:
6%

Ez a gyk felnőtt kapcsolatok rovata. Itt van pár bejáratott alap dolog, ami elfogadott, a többit élből elutasítja a legtöbb nő, anélkül, hogy átgondolná. A nyitott kapcsolat pont ilyen és látható a tájékozatlan, lenéző válaszokból, hogy mennyien képben sincsenek a témával. (Majd erre a válaszra is beszólnak páran és idevágnak pár lenéző kérdést.)


A valóságban a sztori azért nem olyan fekete-fehér, mint ahogy a válaszolók írták. Itt természetesen "senki" nem menne bele ilyen kapcsolatba, de a való életben, amikor a húdejópasi hozza ezt fel, rengetegen simán rábólintanak.

2019. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
83%
#23: rohadtul el vagy tájolódva. Csak azt nem értem, mi ez a sértett düh benned. Kezeltesd magad.
2019. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
2%

Több válaszoló nem tudja, mi a nyitott kapcsolat.


Nyitott kapcsolatban van egy fő kapcsolat, és vannak kisebb súlyúak. A kisebb súlyúakban megállapodástól függően lehet csak szex vagy lehet szex és romantika is. A keretekről megállapodnak.

2019. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
8%

#24: Annyira elvagyok tájolódva, hogy még azt is megjósoltam, hogy kapok pár beszólást...

Nincs bennem semmiféle sértett düh attól, hogy nem bírsz értelmezni valamit.

2019. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
#23 azért utasítják el sokan élből, mert mi a halál értelme van egy kapcsolatnak, ha nem vagy szerelmes? Mert aki szerelmes, az tud hűséges lenni, nem is érdekli akkor épp senki más. Ha erre nem vagy képes, akkor nem kell erőltetni a kapcsolat témát, mert nem poligám embereknek való. Vagy kell valaki, akivel el lehet felezni a lakbért? Más értelmét nem látom az ilyesminek. Ez nem kapcsolat, csak baszni akarsz összevissza, mondjuk ki :D
2019. jún. 17. 12:24
 28/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha szerelmes vagyok/szeretek valakit, akkor nem osztozkodom rajta senkivel. (#23-nak: Én pl tiszteletben tartom, ha mindkét félnek megfelelő, és így élnek, de engem n akarjon meggyőzni senki, hogy gondoljam át, meg hogy ez alap dolog. Nekem nem az, és pont. Ez nem sértődés meg fekete-fehér tárgya. Nincs olyan jó pasi, akivel belemennék, mert nem azért nem fér bele, mert nem elég jók... Hanem alapjáraton én nem lennék benne. Ettől nem leszek korlátoltabb, beszűkültebb, mint aki ilyen hű, de szabadon él.)
2019. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nem hinném, mert nem feltétlenül egészen higiénikus; meg talán nem is annyira meghitt; mintha csak ketten lennénk. Szóval aki ilyet szeretne, azzal nem járnék. Meg pl én majd szeretnék saját családot; és akkor nem egy mindenhova csapongó aranyos apukát szeretnék magam mellé a gyerekeimnek; hanem egy olyan aranyos apukát, aki azért kéznél van, és lehet rá számítani.
2019. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Hogy 20 év egyébként jól működő házasság esetén ki tudja, majd kiderül, de az totál biztos, hogy 23 évesen nem kezdek úgy kapcsolatot, hogy mellette mindenki azzal dug, akivel akar.

Vannak bőven normális férfiak is, nem csak ilyen kuro Janik.

2019. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!