Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyan férfival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, aki nyitott kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 10:01
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
#30 így van. Én is pont 23 vagyok :D
2019. jún. 17. 14:24
 32/39 anonim ***** válasza:
83%

Kapcsolatban nem osztozkodom.

Meg van, amikor csak szexelni járok össze valakivel. ott nem érdekel, hogy mással mit csinál.

De a kettőt nem keverem soha

2019. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem lennék ilyen kapcsolatban és nem azért mert nem értem az ilyen kapcsolat lényegét, hanem mert nem vágyom ilyen kapcsolatra, bármily jó pasi is legyen az illető. Nem nézem le azt, aki ilyenben él, de ettől nekem nem való.
2019. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
64%

A nyitott kapcsolat csak az egóról szól, az egoisták játszótere. Mert miről is szól egy egoista ember élete? Arról, hogy ő jól érezze magát, az összes ember ennek rendelje alá magát, jelen esetben a kis egó királyunk megkapja a szexet.


Nem, nem is kell megmagyarázni a dolgot, olyan ez mint a kis bolti tolvaj esete. Ameddig mások betartják a szabályokat, elmennek dolgozni, megküzdenek a pénzükért, addig a kis tolvaj bemegy a boltba és ellopja. Mert hát milyen frenetikus érzés az, hogy őneki munka és áldozatok nélkül is megvan az, amiért mások megdolgoznak.


Hát persze hogy boldogsággal tölti el a kis szívüket hogy nekik jó, és ott van a címerükben a mondta, hogy egyszer élünk, és mindenki csak magának akar jót.

Én meg nem süllyedek le az ő szintjükre, mert ha ilyen emberekből állna a többségi társadalom, akkor még a kereket sem találtuk volna fel, viszont egy erőszakos eszünk-b*szunk társadalom lepte volna el a Földet.


Nem kétlem, a digitális világ kifogyhatatlan eszköztárat és lehetőséget kínál számukra, sőt eszményi tér eme életforma reklámozására, a gyenge és gerinctelen emberkék meg simán el is adják a lelküket. Én csak gratulálni tudok ehhez a hihetetlen teljesítményhez, kb. elérték egy parazita szintjét.


Meséljétek már el tiszteletlen nyitott kapcsolatosok! Minek nektek egy nő a fizikai élvezeteken kívül? Miért nem vállaltok felelősségteljes kapcsolatot? Esetleg családot? Gyereket? Ja, tudom... az már túl melós lenne és unalmas. Viszont 4-5 nővel való dugás, ráadásul akkor amikor akarjátok az mekkora buli!

Hát kb. ennyi az életetek, lehettek ti a saját kis világotokban akárkik.


Lehet véleményem? Lehet!

2019. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
36%

Nekem olyan visszatetszőek az ilyen kérdések! Nem is kérdés ez, dühöngés egy jelenségen.


Igen? Kedves előző! Vaclav Havel is egoista volt? Meg mindenki?


Az ember NEM monogám, és ez így normális. Oka van. Lehet lepontozni, de semmi köze az egónak ehhez a középkori felfogáshoz.

2019. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
47%

Szia, nem én vagyok az előző, de elmondanám, hogy a legtöbb művész egy szemét egoista volt. Vagy csalta a párját, vagy nyitott kapcsolatban élt, a normálisabbja, mert ez valóban normálisabb megoldás. De amikor a művészetüket értékeled, nem kell egyet érteni az életstílusukkal.


Igen, sokkal nagyobb meló erkölcsös életet élni. És ne tegyél ostoba megállapításokat arról, hogy monogám-e az ember. Vannak olyan emberek akik képesek a hosszútávú elköteleződésre, és ha nem működik a kapcsolat akkor kulturáltan képesek elválni és nem megcsalni a másikat. Én is ezt tettem. De ez a nehezebb út, mert ugye szembe kell nézni a magánnyal stb. És persze vannak gerinctelenek akik csalják a társukat, mondván, hogy az ember nem monogám. A hűség egy döntés. Nem kell egyetlen társ mellett leélni az életedet, de mindezt lehet megcsalás nélkül. A nyitott kapcsolat egy fokkal jobb, hiszen nem hazudsz. Viszont tipikusan megfigyelhető, hogy az egyik fél, főleg a nő, azért megy bele, hogy a másikat el ne veszítse, nem azért mert egyetért ezzel az életmóddal. Ha a két fél nem szereti annyira egymást és nem gáz egyiknek sem, ha más dugja a másikat, akkor hajrá, érezzék így jól magukat. De nehogy már ez legyen az elvárás....

2019. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
51%

35-ös. Keress magadnak egy ideológiát, és érezd alátámasztva az ostoba egysejtű életed. Mert hát mekkora királyság már az, hogy gondolok egyet, és megdugok egy nőt. Majd holnap megint egy másikat. Mekkora királyság lenne már, ha a családapák esténként más anyukákat döngetnének, mert hát a monogámia csak egy buta és erőszakos kényszer.


Nem kell megmagyarázni, GYENGÉK vagytok. Ti lennétek egy háborúban az elsők akik elárulnátok a társaitok, mert hát az egó a fontos. Na az ilyen emberekre mondom én azt hogy hulladékok.


Ha már az árulásnál tartok, akkor az össze-vissza dugás is az, színtiszta fizikai élvezet, a másik ember semmibe vétele. A testén kívül mi érdekel még benne? Hát persze hogy semmi, a lényeg a te orgazmusod, meg hogy kiéld a vágyaid, és ehhez szükséged van egy másik ember testére.

Aztán jöhetsz itt nekem bármilyen művész degenerált gondolataival!

2019. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem! Semmiképp!
2019. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Hét éve élek ilyen házasságban. Egész jó, ha az ember tudja, mit akar.
2019. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!