Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiket az Isten egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket az Isten egymásnak teremtett, azok együtt is lesznek?

Figyelt kérdés
Ti hisztek ebben? Most olvastam egy hozzászólásban. Bár így lenne. Még ha döcögősen indulnak is a dolgok.

#szerelem #sors #Isten útjai kifürkészhetetlenek
2019. jún. 17. 23:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Keresztény/bibliai nézőpontból úgy tudom egyrészt nem biztos, hogy Isten mindenkinek páros életet szán (vagy egyáltalán a földi boldogságot kellene keresni ill. minden csak plusz ajándék), másrészt a szabad akaratotokkal simán elszúrhattok bármit. De tedd fel a kérdést a vallás topikban.
2019. jún. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Hittem, de már nem. Ez nem az a világ. Itt az egyéni érdekel felülírnak mindent. Nekem legyen jó, többi levan szrva. Nekem ez a tapasztalatom, 100nőből 99 ilyen. Lehetek én önzetlen, helyezhetem a másikat magam elé, a gyarló lelketlen női lélek ezt jól kihasználja s tovább lép. Van értelme? Nincs. Szóval amíg ember az ember volt addig létezett ilyen, de amióta visszatért az ösztönlényesdi, azóta ez felejtős... (szerintem)
2019. jún. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
55%

Nem hittem ebben, max. ovis koromban. Aztán rájöttem, hogy a felnőttek keresztűl kasul csalják egymást, válnak el egymástól... azóta sem tudok ebben hinni.


Ha nem tesznek a kapcsolatért a legtökéletesebb partnerrel is tönkre mehet a kapcsolat.

2019. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Isten nem teremtett neked senkit, te választasz. Ha nem teszek semmit és várod a sült galambot, akkor egyedül fogsz megmurdelni.
2019. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
*teszel
2019. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszek Istenben de magát ezt tapasztaltam, hogy valakit nekem teremtettek. A férjemet. Ő egy csoda, egyész életemben egy bizonyos férfitípus tetszett: haj, szemszín és szemforma. Ritka az ilyen típus és valahogy engem mindig ez vonzott, a férjem vonzott. A férjem nem magyar, egy kollégája balesete miatt őt küldte a cég ahol dolgozik egy konferenciára Londonba ahova engem is kiküldtek. Ott ismertem meg, szerelem volt első látásra. Annyira egy hullámhosszon voltunk, hogy hihetetlen. Az első este már vele “aludtam”, a szex is egyszerűen földöntúli volt vele. Utána sokat küzdöttünk, hogy együtt lehessünk mert két országból kellett mindent összehangolni, volt hogy hónapokig nem láttuk egymást. De sikerült, azóta összeházasodtuk és született egy kisfiunk. Nem lehetnénk boldogabbak, a kapcsolatunk tökéletes és közel 10 év után is annyira imádom őt és rajongok érte mint először amikor megláttam a teremben. Én hiszek ebben, véletlenek pedig nincsenek. :)
2019. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ezek alapján ő lakhat akár másik országban is....Na akkor, hogy lesz?
2019. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
Ez szerencse. Van még hasonlóan kinéző férfi a világon, aki ugyanúgy az eseted. Nagy hányadukkal ki is jönnél. Kifogtad az egyiket a sokból. Ennyi.
2019. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én hiszek,ha két az a két ember akarja akkor bármi lehetséges.A 16 os hozzászóló példája is ezt mutatja.Kitartani amellett akit szeretünk,várni rá akkor is ha messze van és nem keresni mást.A könnyebb út amikor elmenekül az ember kifogásokat keres azután pedig boldogtalanul él tovább.Azt amit a 16 os leírt átéltem nemrég, olyan emberrel találkoztam akire mindig is vágytam.Sajnos itt nem úgy néz ki hogy van jövője a dolognak.Azért jó ilyet hallani ,sok szép együtt töltött évet kívánok nekik.
2019. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy veszem észre, hogy ezt sokan ilyen mentőövként meg kifogásként használják csak egy szar kapcsolatban. Hogy jajj hát igen, sokat veszekednek meg megcsalták egymást, meg hát szakítottak is már párszor de akkor is újra összejöttek mert ők egymásnak vannak teremtve. Közben meg egyszerűen csak gyengék és kapcsolatfüggők, de alkalmatlanok együtt kapcsolatra.
2019. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!