Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek: Egy pasi,1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WiVi86 kérdése:

Mi a véleményetek: Egy pasi,1 helyen dolizunk, jóképű, jópofa. Nem történt semmi, de. Erre visszajön szabiról és kokettál velem. Ez milyen már?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek:

Egy pasi odajött az ebédlőben, mindenki előtt megkérdezte, merre is vagyok. Mire, akik ott voltak majdnem megfulladtak döbbenetükben ettől. Fennakadt szemekkel vizslattak hol ránk, hol maguk elé. Tetszett is meg nem is. De a múltkor megállapodtunk, neki komoly barinője van és nem lesz semmi+ nekem az is bajom, hogy 1 helyen dolizunk. Nem történtúgy semmi, de... Erre visszajön szabiról és kokettál velem. Ez milyen már?


2019. jún. 18. 18:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Olyan kis cukcsi, hogy rommá dugna. Ennyi!
2019. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
86 a súlyod vagy az IQ-d, WiVi?
2019. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Több olyan szót használsz, ami nem létezik, mint fordítva. Melyik bolygóról jöttél? A névben a 86 külön vicces, mert ilyen nyelvezet mellett a 2006-ot is nehéz lenne elhinni.
2019. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Az élet aji, de ha bonyi akkor se könyi, csak szeri és yyupi.
2019. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Mi az hogy kokettál? Hogy jön ez ide?
2019. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
? Mi a bajod?
2019. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Dolizunk 😂🤣🤔
2019. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt le tudja valaki fordítani magyarra?

Sajnos hülyepichául nem értek.

2019. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem a szabadsága alatt sem jött neki össze semmi, és végiggondolta kit lehetne legegyszerűbben befűzni.

Aztán mikor megérkezett a munkahelyetekre egyből kérdezte is hol vagy.

2019. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Tudok magyarul, angolul, spanyolul és portugálul, keveset bolgárul, sőt, vagyok olyan deformált nyelvmániás, hogy megtanultam a The 100 c. sorozat "trigedasleng" nyelvét, valamint foglalkozom a valyriaival is (Trónok Harca). Ezt viszont nem értem.

"Egy pasi,1 helyen dolizunk, jóképű, jópofa [...] Egy pasi odajött az ebédlőben, mindenki előtt megkérdezte, merre is vagyok."


Ha egy helyen dolgoztok, akkor miért kérdezi, hogy merre vagy? Főleg, hogy ott voltál vele szemben. Vagy ez most valami újcsi menci szleng?

2019. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!