Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek: Egy pasi,1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WiVi86 kérdése:

Mi a véleményetek: Egy pasi,1 helyen dolizunk, jóképű, jópofa. Nem történt semmi, de. Erre visszajön szabiról és kokettál velem. Ez milyen már?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek:

Egy pasi odajött az ebédlőben, mindenki előtt megkérdezte, merre is vagyok. Mire, akik ott voltak majdnem megfulladtak döbbenetükben ettől. Fennakadt szemekkel vizslattak hol ránk, hol maguk elé. Tetszett is meg nem is. De a múltkor megállapodtunk, neki komoly barinője van és nem lesz semmi+ nekem az is bajom, hogy 1 helyen dolizunk. Nem történtúgy semmi, de... Erre visszajön szabiról és kokettál velem. Ez milyen már?


2019. jún. 18. 18:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2019. jún. 24. 16:58
 22/24 A kérdező kommentje:

Nézzenek már oda! 22 éves. Meg aprós is. Kacagtat az Ősgyíkozós is.

Egyet tudok mondani. Magammal kapcsolatban, ami nagyon fontos! Ahhoz,hogy másokat el tudj fogadni, önmagagaddal kell kibékülni. Álszentség azt mondani,hogy tökélyek vagyunk. Fizikai képtelenség! És nem kell.

Nekem ilyen a stílusom. Beszédem is. Ennél már az írás köt le jobban. Ott pedig választékos beszédstílus kell. De nem ez az az oldal, ahol ezt kivesézem. Arra ott a pályázat.

Udvarolni ne udvarolj nekem az apróiddal. Van, mikor egy-egy nap több kávépénzt adnak, mint azt bárki gondolná, és akkor sem a testem árultam, de dolgoztam. Büszkén jövök-megyek. Nekem párkapcsolat kell és nem társas magány. Magányból kaptam eleget...

2019. jún. 24. 17:10
 23/24 anonim ***** válasza:
Jahh hael is van abarátnőjével akkor az úgy más. Sztem simán megcsalná a bnőjét. De nem hagyná el mert biztospont.
2019. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Tudod a klasszikus eset. Elvált, 2 sulis gyerek, és tutira albérlete van. A minap már a keresztnevemet becézgette. Mintha az övé lennék. Majdnem megfojtottam. Ráadásul a főnökeim előtt. Munkahely váltáson agyalok. De már több, mint 2 hónapja itt geccsölök. Megmondtam, pasit akarok, most tervezem megmondani, hogy hazudós. Nem a férfiúi hiúságát,önérzetét, mert eléggé bunkó tudok lenni. Azt meg nem szeretném. Elég rossz a természetem is. Hirtelen elborul az agyam és akkor "kaparhatok".
2019. júl. 6. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!