Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bár megmondhatnám neki, bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bár megmondhatnám neki, bár tudna róla. Mit gondoltok? 🙁

Figyelt kérdés

Van ez a dal:

[link]

... és én pontosan így érzek az első párkapcsolatommal kapcsolatban, ami egyben az első szerelem is volt, így minden ott történt velem először. 3 évig voltunk együtt, amolyan igazi szenvedélyes szerelem volt.


Úgy érzem, még mindig őt szeretem, vagy legalábbis a szívem egy része biztosan. Szakítanom kellett vele, mert ahogy ez lenni szokott, nagyon más irányba kezdett haladni az életünk. Tudom, hogy ő már az eljegyzést tervezte, de anno úgy voltam vele, ha összetartozunk, összesodor még minket az élet.

Ő akkor azt mondta, hogy én vagyok számára A NŐ és az is maradok, én pedig azt, hogy bármi is történik, mindig szeretni fogom.


Ennek 5 éve és úgy látszik, hogy én "betartottam a szavamat", róla viszont ilyen tekintetben nem tudok semmit. Neki 4 éve barátnője van, nekem is voltak szerelmek azóta, így nem is beszélünk már 4 éve. Fogalmam sincs hogy érez. Legutóbb (ugye 4 éve) mintha haraggal kezelte volna a közeledésemet, így nem is merek már írni neki, meg hát ennyi idő elteltével mit (hogyan) is lehetne, főleg hogy tiszteletben tartom, hogy hosszútávú komoly kapcsolatban van, nem akarok bekavarni.


Ő nem hiszem hogy keresne - akárhogy is érez vagy gondol rám még.

Bár a családomat is nagyon szerette, volt hogy csak úgy meglátogatta a nagyszüleimet, átment beszélgetni. Ez a mai napig olyan szinten maradt meg, hogy mindig lájkol vagy hozzászól a családi képekhez, eseményekhez, kivéve azokhoz amin én is rajta vagyok.


Szóval teljesen kizár az életéből. Lehet, valahol még mindig fáj neki? De akkor ott még van a érzelem, nem?


Ti mit gondoltok? A barátnője miatt tényleg nem szeretném keresni, és a legutóbbi "visszautasítása" sem volt kellemes. De egyszerűen még mindig szeretem... Azt érzem, hogy vele újra olyan boldog lennék. Ő volt az akire csillogó szemekkel néztem, és aki ugyanilyen tekintettel óvott engem...

Valaki hasonló cipőben? Jól esne néhány szép szó vagy vélemény...

22/N



2019. jún. 24. 13:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8.! Rengeteg ilyen kérdés van mostanában! Én is észrevettem. Talán van valami a levegőben az első szerelmekkel kapcsolatban. Nem tudom, de ez az én első kérdésem ebben a témában és csak egy kis megértésre vágytam.
2019. jún. 24. 13:39
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugy ertem konkretan ugyanez a sztori.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Ha o az es osszejottok azert az eskuvore hivjatok meg.


Ha csak te szorakozol akkor nojon szor a talpadra.

2019. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Láttam... Írtam neki és kérdeztem néhány konkrét infót. Nem ő volt az, ez biztos, de vicces szitunak jó volt 😅 Köszi szépen!
2019. jún. 24. 13:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Bátor döntés volt. Hozz újjabb bátor döntéseket, és boldog leszel. Pasizz be!
2019. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 piroska és a farkas ***** válasza:
50%
Én írnék neki a helyedben. Ezt az egészet csak akkor fogod tudni elengedni, ha NEKI el tudod mondani.
2019. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!