Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történhet olyan hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történhet olyan hogy egyik pillanatról a másikra megszakad bennetek valami?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy egyszercsak azt érzitek a másikkal kapcsolatban hogy vége. Hogy nem fog menni a részedről tovább? S mindez úgy ér mint egy arculcsapás?


Hogy tesz valami olyat ami beteszi a kaput s akkor tör rád a bánat? A fájdalom s úgy érzed hogy nem tudsz mit tenni kész, bezarult a kör?


2019. júl. 1. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Éreztem már hasonlót, idő kellett mire megnyugodtam és helyreállt bennem minden. Egy olyan alkalom volt mikor mintha percek alatt múlt volna az egy éve érzett óriási szerelem. Nem tudom mi történt,talán "elfújta a szél"
2019. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugyanez... Soha nem történt ilyen. Elmeséled mi történt? Vagyis szakitottal?
2019. júl. 1. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Volt hasonló.

Szépen kiábrándultam, hiába több mint 2 év ami nagyon jó volt, és hittem, hogy jó lesz de nem lett az, eleinte pocsék volt, de aztán egyszer azt vettem észre, hogy már nem is érdekel....hogy már nem is gondolkodom rajta, hogy mintha akkor volt azt kész vége ennyi.

2019. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy hosszú folyamat eredménye, amikor már egy ideje nem vagy boldog. Egyszer csak betelik a pohár.
2019. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nálam is volt ilyen. 3.5évet voltunk együtt ebbol 2 évet együtt laktunk. Igaz volt köztünk 10 év korkülönbség de ez soha nem okozott veszekedést. Menő focista volt,zajlott körülöttünk az élet. Úgy gondoltam az Isten lábát fogtam meg. Imádtam minden percet amit vele tölthettem el. Mindig együtt akartunk lenni, mindenhová együtt mentünk soha nem külön. Úgy gondoltam életem szerelmére leltem. Veszekedni nagyon minimálisan veszekedtünk, ilyen együttélési apró viták voltak csak (wc ülőke felhajtva stb). És egy nap arra ébredtem, hogy nekem ez ennyi volt. Zavart ha hozzám szólt, hozzám ért, zavart már az is ha szuszogott alvás közben. Aztán el is költöztem, nem hezitáltam. Nem bántam meg sem akkor sem mai napig a döntésemet. Én mindig úgy vagyok vele, hogy ha jön egy ilyen érzés akkor lépni kell mert nem véletlen érzed amit érzel.
2019. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem egy hosszú folyamat vége volt, ahol végre a sokéves küszködés után egy pitiáner viselkedése miatt végleg ki tudtam ábrándulni. Magam sem értem, hiszen nagyobb bűnöket követett el ellenem, mégis egy hülye megnyilvánulása segített túllépni.

Nekem felemelő volt, mert megcsalt és ésszel tudtam, hogy lépnem kell, de kellett valami, ami az érzelmet is végre átbillentette.

2019. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bennem akkor dőlt össze minden,mikor véletlenül belenéztem a telefonjába.

Ez tényleg nem direkt volt. Csak olvasgattak,máskor is szoktam használni a telóját,és valamit be akartam.írni a Google ba. És akkor megláttam,hogy ő előttem miket írt be. Konkrétan szexpartnereket keresett. Két gyerekünk van. Azóta sem.tudok úgy nézni rá,mint egy férfira. Inkább elítélem. De a gyerekek miatt ezt nem mutatom ki.

2019. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon gáz dolgokat csinált velem,sok mindent elkövetett,azt hittem lejjebb már nincs,de lett,és ez ahhoz képest még kisebb volt valamennyire,ott hagyott egy szégyenteljes helyzetben,ezt már nem tudtam megbocsájtani.
2019. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt. Olyan hülyeség miatt lett rám dühös, aminek értelme sem volt és hajlandóságot sem mutatott rá, hogy megbeszéljük. Abban a pillanatban olyan dühös lettem, hogy egy ilyen kis szarság miatt ilyen helyzetet teremtett (meg magamra is haragudtam, hogy győzködtem, mert fontos volt), hogy rögtön elszállt felé minden, amit évek óta éreztem.

Nálad mi történt, kérdező?

2019. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egy jó ideje nem láttuk egymást másfél hónapja kb. Nekem rettenetesen hiányzott s én is neki. Majd mikor újra találkoztunk minden szép volt kb 5 percig aztán mindjárt az elégedetlenkedést kezdte valami apróság miatt ami nem tetszett neki a szobámban. Hogy megint miert így vagy úgy van az a dolog.. Tudom ez rohadtul nem tűnik nagy dolognak. De ő egyébként is szeret sokszor kritizálni.


De tudjátok másfél hónapig nem láttuk egymást és ez a legfontosabb hogy mi hogy áll a szobámban s ezzel a számon kérő stílussal.. Egy másodperc alatt összerogyott bennem minden valahogy. Nehéz megmagyaráznom s én sem értem de fájt nagyon. S talán ki is józanított. Nem tudom.

2019. júl. 2. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!