Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mitől tudtok kiábrándulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitől tudtok kiábrándulni egy családos koleganőből, aki mindig kedves, okos, szép, vidám, nőies, vonzó?

Figyelt kérdés
Hogy kell kiábrándulni valakiből? (F)
2019. júl. 6. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Etess vele chilis hambit, egyen hozzá savanyú uborkát és igya meg a levét, desszertnek sárgabarackos sütit, egy pohár tej társaságában. F
2019. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha leissza magát. De ha te szerelmes vagy akkor részvétem :D
2019. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire rendben van, akkor miért kéne kiábrándulni belőle?
2019. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Soha nem itta le magát:-(( Egyik céges eseményen sem. (kari, nyári csapatépítő..) egyszerűen nem tudtam még belekötni a viselkedésébe.. ez az, ami k.va idegesítő. És persze az, hogy fogalma nincsen róla, hogy mennyire vonzó. Az egész viselkedése olyan természetes. :-(((((((((((((((((((((((

Miért nem tudnak ilyenek lenni a huszonpáréves szingli pXcsák??

2019. júl. 6. 18:51
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Miért kéne kiábrándulni? Mert családja van. Nem rXibanc,..:-(((((
2019. júl. 6. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Férj, gyerek? Vagy csak pasija van?
2019. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
írtam: családos. Férj, gyerekek.
2019. júl. 6. 19:00
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudsz belőle varázsütésre kiábrándulni sajnos. Próbálj minél kevesebb időt tölteni a társaságában.
2019. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló helyzetben voltam/vagyok. Én is átéltem hasonló dolgokat, és az volt a legrosszabb, hogy engem még ki is tüntetett a figyelmével. Próbáltam tudatosítani magamban, hogy ebből úgysem lehetne semmi, már lassan egy éve nem ott dolgozom, de még beszélgetünk időnként, és hiába minden, hiába tudom, hogy nemsokára jön náluk az újabb baba, ettől függetlenül még mindig úgy érzem, hogy örülnék, ha a férje helyében lennék. Olyan, mintha megtaláltam volna a lelki társam, egyszerűen azt érzem, hogy szinte tökéletes, hogy mindig is ilyen nőt kerestem, és persze erotikus álmaim is gyakran vannak vele. Nem tudom, hogyan lehet ettől az egésztől megszabadulni, én is próbáltam már sokféle megoldást, de nem megy. Bocs, hogy nem tudtam segíteni, tudom, hogy min mész keresztül, de talán az lehetne a megoldás, ha összejönnél valakivel, aki "elfeledtetné" őt veled.
2019. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell kiábrándulni. Megdugod párszor ésmajd megunod. De lehet az első dugásnál kiábrándulnál belőle, mert az ilyen szűzmária anyuka tündérek általàban nagyon szarul kúrnak, szopni meg nem is tudnak, úgy fogaznak mint az állat. De lehet màr attól lelankadnál ha meglátnád meztelenül. Nem 1, nem 2 estet tudnék neked mondani mikor a rib-ancnak ruhában jó alakja volt, alatta meg a gyerekpotyogtatás egy életre hazavágta a testét. Úgy hogy igyekezz minèl hamarabb igyekezz aláverni a farkad vagy ha nagyon szar a teste akkor legalább élvezz a szájába
2019. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!