Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mitől tudtok kiábrándulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitől tudtok kiábrándulni egy családos koleganőből, aki mindig kedves, okos, szép, vidám, nőies, vonzó?

Figyelt kérdés
Hogy kell kiábrándulni valakiből? (F)
2019. júl. 6. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és egy pasi kollégám hasonlóan érzett irántam mint amit Te leírsz. Odavolt értem, lassan közeledett, csábítgatott, majd amikor érezte,hogy ez sikerült Neki szerintem belegondolt a hogyantovább-ba, és mivel szereti a feleségét, gyerekei vannak, ahogy nekem is,én pedig megkérdeztem,hogy mit gondol kettőnk jövőjéről (:), bár itt semmi komolyra nem gondoltam) azonnal visszaállt minden a régi kollégális kerékvágásba.


Nem válaszoltam a kérdésre, de a történetembe benne van egy "lehetőség" amint eléred és belegondolsz mi lesz tovább, máris megrémül/hetsz és nem akarod annyira.

2019. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A szerelem önmagában nem rossz, sőt, egy szép érzés. A gondok ott kezdődnek, hogyha elvárásaid is lennének. A szerelem csak egy érzés. Mesterségesen aligha tudod leállítani. De nincs is semmi gond azzal, hogy ezt érzed. Ez csak a csodálat természetes jele. Ha valóban olyan tökéletes a nő, akkor ez kijár neki, nem gondolod? :D Majd jön más úgyis, akit meg is kaphatsz. Erotikus álmokat meg ne dédelgess. Ez már egy elvárás lenne. Csak érezz iránta. Tisztítsd le ezeket az érzéseket, és ne mérgezd meg birtoklási vággyal.

19/L

2019. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!