Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vissza kaphatom őt vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin147 kérdése:

Vissza kaphatom őt vagy van értelme?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elég sokat veszekedtünk az utóbbi időben 3 napja szakítottunk mikor megtaláltam hogy egy másik pasival irkál és fehérneműs képeket is küldött neki a neve mellett pedig van egy szivicske beállítva . Nagyon hiányzik és szeretem őt nagyon, vissza szeretném őt kapni . De ő időt kért, és feldobta hogy ha újra 1 pár is lennénk akkor sem szakítaná meg a gyerekkel a kapcsolatot mivel nem ártott nrki semmivel . Szeretem de lehet nembírnám hogy azzal a gyerekkel irkáljon stb.1.5 éve voltunk együtt 21 évesek vagyunk . Segítséget kérek mitévő legyek

2019. júl. 16. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Barátom engedd el. Ez a hajó elment. Ott rontottam el, hogy vergődtél mint a partra vetett hal, és ezzel elszállt a férfiasságod a szemében. (Fehérneműs kép másnak? 🤔)


21 vagy, előtted az élet.

Mit csinálj?

Sok opciód nincs.

Az egyik, hogy offolod és magaddal foglalkozol (tanulás pénz, egészség)

Ha meg vissza akarod kapni - aminek sok értelme nincs - akkor teljes hírzárlat.


Állítsd be minden platformon hogy ne lássák mikor voltál fenn utoljára, ne nézegesd a sztorijait, ne keresd,stb...


Fel fog tűnni neki, hogy köddé váltál ami mindenki büszkeségét felpiszkálja amíg nincs meg a fix váltás. Ha ez megvan, és rád ír akkor órák múlva válaszolj, legyél flegma, megközelíthetetlen.



De ezzel is csak ideig-óráig lesztek együtt mert ez egy halott story.


28F

2019. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
Óóóóöcsém. Nincs annak semmi értelme, hogy visszakapd. De semmi. Hagyd rá, sajnos ő egy kicsit más erkölcsökkel, elgondolásokkal bír, mint egy átlagos nő.
2019. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajna abban biztos lehetsz, hogy az a csávó érdekli, akinek küldte a huncut fotót. Biztosan nem tegnap óta. Szóval a legokosabb döntés, ha elfelejted.
2019. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!