Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudsz mondani egyetlen (! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudsz mondani egyetlen (! ) normális érvet, hogy mi értelme a szerelemnek?

Figyelt kérdés

Természetesen az evolúciós előny, és a drogos állapot jó érzése mellett.


Na, várom.


2019. máj. 17. 10:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%
a boldogság
2019. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%
Egy kis esélyt kapsz vele arra, hogy ne magányosan pusztulj meg egyedül egy üres lakásban, ahol nem látogat senki 20 éven át, miután nem jársz már dolgozni se, és az összes barátod elhagyott.
2019. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Valahogy sejtettem, hogy ilyen irgalmatlan nagy hülyeségeket fognak ideírni, mint a 2-es. Erre még csak nem is reagálok.


Egyéb vélemény?

2019. máj. 17. 10:54
 4/41 anonim ***** válasza:
69%

Több éves parázna életmód után, aztmondom, én aki nem hitt a szerelemben, hogy már csak az ha a szerelmeddel fekszel le az összehasonlíthatatlan azzal mikor csak egyéjszakás.

Másfelől meg akibe szerelmes vagy, akkor ő nem csak a barátnőd hanem a társad. Egy olyan ember akivel együtt nézhettek szembe az élet buktatóival. Mondom mindezt úgy, hogy rühelltem a szerelmet, megvetettem sőt egyenesen elítéltem, na aztán egyszer csak berongyolt az életembe.

2019. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
10%
Arisztotelész betegségnek tartotta. Ma ideológia, hogy a femiNÁCI nők bármit megtehessenek. A szerelem SEMMI TÖBB ennél.
2019. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Ezek már jobbak, mint a 2-es ostoba, női válaszai.


"Több éves parázna életmód után, aztmondom, én aki nem hitt a szerelemben, hogy már csak az ha a szerelmeddel fekszel le az összehasonlíthatatlan azzal mikor csak egyéjszakás."


>Ne haragudj, de nekem olyannak tűnsz, mint egy ateizmusból megért keresztény. Ahogyan viszont a kereszténység sem lesz hiteles azért, mert szemléletet váltottál, úgy a szerelmünkkel való lefekvés sem lesz másabb.


"Másfelől meg akibe szerelmes vagy, akkor ő nem csak a barátnőd hanem a társad. Egy olyan ember akivel együtt nézhettek szembe az élet buktatóival."


>És egy olyan ember, aki lelép akkor, amikor azok a buktatók elérik a tűréshatárát.


"Mondom mindezt úgy, hogy rühelltem a szerelmet, megvetettem sőt egyenesen elítéltem, na aztán egyszer csak berongyolt az életembe."


Na, most aztán jól megmondtad a magadét.


De köszi a választ, mert legalább voltak érveid.

2019. máj. 17. 11:02
 7/41 anonim ***** válasza:
45%
Pozitiv energia (nekem legalábbis). Elönt a boldogság meg a jó érzés hogy szeret, vár, együtt aludhatunk minden egyes nap.
2019. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Arisztotelésznek tökéletesen igaza volt.
2019. máj. 17. 11:02
 9/41 anonim ***** válasza:
0%
lol, nem.
2019. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Miért nem nem?
2019. máj. 17. 11:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!